"Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №483 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы № 25 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 наурызда № 8176 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 483 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8120 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63294 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 917 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 62377 мың теңге;
2) шығындар – 63429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 135 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 135 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 135 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года №483 "О бюджете сельского округа Калжан Ахун на 2021-2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 3 марта 2021 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 марта 2021 года № 8176. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года №483 "О бюджете сельского округа Калжан Ахун на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8120, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Калжан Ахун на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63294 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 917 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62377 тысяч тенге;
2) затраты – 63429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 135 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 135 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 135 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы З. Жаманкулов
Сырдария аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы, мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 3 наурыздағы № 25
шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 483
шешіміне 1-қосымша
Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского районного маслихата З. Жаманкулов
Председатель сессии Сырдарьинского районного маслихата, секратарь маслихата Е. Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 3 марта 2021 года № 25
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года № 483
Бюджет сельского округа Калжан Ахун на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование