Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 37 "Шарттық негізінде үй-жайлар беру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 362 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25952 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 37 "Шарттық негізінде үй-жайлар беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5323 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Сырдария ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі М. Ергешбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Сырдарьинского района от 21 января 2016 года № 37 "О предоставлении на договорной основе помещений"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 14 декабря 2021 года № 362. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25952
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 21 января 2016 года № 37 "О предоставлении на договорной основе помещений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5323).
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Сырдарьинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района М. Ергешбаев