2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қаңтарда № 26352 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасы Кодексiнің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12836056 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4878448,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4228 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15573 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7937806,8 мың теңге;
2) шығындар – 13263231,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119879 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 248103 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128224 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11759 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 11759 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 558813,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 558813,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 260936,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 129150,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 427027,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 21.11.2022 № 171 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылы облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша – 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша – 50 пайыз.
3. Облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері 2022 жылға 4309241 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кент және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 1210728 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Тереңөзек кенті 398983 мың теңге;
Айдарлы ауылдық округі 58842 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 60342 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі 78788 мың теңге;
Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі 55891 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі 52157 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі 47503 мың теңге;
Іңкәрдария ауылдық округі 51689 мың теңге;
Қалжан ахун ауылдық округі 53861 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі 67072 мың теңге;
Нағи Ілиясов ауылдық округі 72301 мың теңге;
Сәкен Сейфуллин ауылдық округі 55295 мың теңге;
Шаған ауылдық округі 78353 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі 79651 мың теңге.

О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2021 года № 107. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2022 года № 26352. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12836056 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4878448,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4228 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15573 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7937806,8 тысяч тенге;
2) затраты – 13263231,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119879 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 248103 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128224 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11759 тысяч теңге;
приобретение финансовых активов – 11759 тысяч теңге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 558813,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 558813,6 тысяч тенге;
поступления займов – 260936,9 тысяч тенге;
погашение займов – 129150,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 427027,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2022 № 171 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить нормативы распределения доходов в областной бюджет 2022 году следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" – 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" – 50 процентов.
3. Установить объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в 2022 году в пределах 4309241 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов в сумме 1210728 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек 398983 тысяч тенге;
сельский округ Айдарлы 58842 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 60342 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды 78788 тысяч тенге;
сельский округ Аскара Токмаганбетова 55891 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык 52157 тысяч тенге;
сельский округ Жетиколь 47503 тысяч тенге;
сельский округ Инкардария 51689 тысяч тенге;
сельский округ Калжан ахун 53861 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь 67072 тысяч тенге;
сельский округ Наги Ильясов 72301 тысяч тенге;
сельский округ Сакен Сейфуллина 55295 тысяч тенге;
сельский округ Шаган 78353 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли 79651 тысяч тенге.

5. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2022 жылға арналған резерві 88023 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 107 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 21.11.2022 № 171 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 88023 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 28 декабря 2021 года № 107
Районный бюджет на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2022 № 171 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

147261
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
30626,2
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30626,2
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
50577,6
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50577,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
420713,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50993,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
369719,9
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
34522,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34522,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
183211,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84178,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
721,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
98311
02
Қорғаныс
23159,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17335,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17335,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5824
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5824
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
27025,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27025,6
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
27025,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1490547,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
176973,5
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
176973,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

147261
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
30626,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
30626,2
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
50577,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
50577,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
420713,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50993,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
369719,9
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
34522,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
34522,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
183211,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
84178,7
003
Капитальные расходы государственного органа
721,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
98311
02
Оборона
23159,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17335,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17335,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5824
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5824
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
27025,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27025,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
27025,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1490547,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
176973,5
010
Государственная адресная социальная помощь
176973,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

1267141,2
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
976371
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32653
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4592
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
144
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9189,5
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48243
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
10926
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
126440,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58582
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
784
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
784
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
45648,7
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13505,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32142,9
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
152965,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2600
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2600
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29708,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
334,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
16374
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
13000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120656,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
14000
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
105656,9
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру

1267141,2
004
Программа занятости
976371
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32653
007
Оказание жилищной помощи
4592
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
144
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9189,5
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48243
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10926
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
126440,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58582
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
784
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
784
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
45648,7
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13505,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
32142,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
152965,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2600
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2600
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29708,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
334,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16374
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
13000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120656,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
14000
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
105656,9
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

6004
2
Материалдық емес активтерді сату
6302
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2. ШЫҒЫНДАР
4562059
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
356882
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
43852
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
43852
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
143453
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
143453
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28854
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26814
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1020
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1020
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
19254
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19254
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28811
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28811
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25665
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25665
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
20010
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20010
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
46983
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46983
02
Қорғаныс
18152
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17272
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17272
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
880
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
880
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

6004
2
Продажа нематериальных активов
6302
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
2. ЗАТРАТЫ
4562059
01
Государственные услуги общего характера
356882
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
43852
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
43852
122
Аппарат акима района (города областного значения)
143453
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
143453
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28854
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26814
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1020
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1020
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
19254
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
19254
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28811
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
28811
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25665
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25665
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
20010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
20010
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
46983
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
46983
02
Оборона
18152
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17272
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17272
122
Аппарат акима района (города областного значения)
880
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
880
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

4907
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4756
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4756
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4756
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
471982
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
69707
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
69707
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
396625
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
82556
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28916
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
9180
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
274
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4820
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8076
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6427
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
221958
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34418
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
5650
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
734
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4916
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
446643
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
112892
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
112892
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
144135
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29550
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
11409
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу

4907
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4756
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4756
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4756
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
471982
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
69707
010
Государственная адресная социальная помощь
69707
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
396625
004
Программа занятости
82556
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28916
007
Оказание жилищной помощи
9180
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
274
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4820
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8076
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6427
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
221958
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34418
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
5650
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
734
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4916
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
446643
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
112892
003
Поддержка культурно-досуговой работы
112892
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
144135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
29550
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
11409
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне