"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №64/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 наурыздағы № 3/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 8207 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"ҚазақстанРеспубликасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 64/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7952 нөмірімен тіркелген, 2020 жылы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасынормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 400 524,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 161 377 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 126 317 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 111 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 090 719,2 мың теңге;
2) шығындар – 21 990 383,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 412 384 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 548 424 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 136 040 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 002 243,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 002 243,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 548 424 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 144 903,1 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 598 722,5".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №64/3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 марта 2021 года № 3/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 марта 2021 года № 8207. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 64/3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7952, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 28 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 400 524,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 161 377 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 126 317 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 090 719,2 тысяч тенге;
2) затраты – 21 990 383,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 412 384 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 548 424 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 136 040 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 1 002 243,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 1 002 243,4 тысяч тенге;
поступление займов – 548 424 тысяч тенге;
погашение займов – 144 903,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 598 722,5".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

41110
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
43863
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43863
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
662069
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26420
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
619938
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
14211
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
16579
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16579
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
16495
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16495
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
86492
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77442
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9050
02
Қорғаныс
10026
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10026
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3698
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
332
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5996
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20154
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20154
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20154
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2595572
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2595572
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
777254
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

41110
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
43863
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
43863
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
662069
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26420
013
Капитальные расходы государственного органа
1500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
619938
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
14211
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
16579
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
16579
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
16495
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16495
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
86492
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
77442
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9050
02
Оборона
10026
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10026
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3698
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
332
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5996
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20154
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20154
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20154
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2595572
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2595572
004
Программазанятости
777254
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан