2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26169 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 356 182,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 373 979 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 119 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 300 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 18 839 771 мың теңге;
2) шығындар – 23 153 438,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -103 286 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 525 026 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 628 312 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -693 970,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 693 970,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 768 855,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 638 497,4 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 563 612,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 21.12.2022 № 33/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей көлемде белгіленгені ескерілсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетк 50 пайыз.
3. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар төмендегі көлемдер бойынша көзделсін, оның ішінде:
2022 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 207 886 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі – 36 496 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі – 36 139 мың теңге;

О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2021 года № 17/2. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26169. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 356 182,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 373 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 119 132 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 839 771 тысяч тенге;
2) затраты – 23 153 438,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -103 286 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 525 026 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 628 312 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -693 970,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 693 970,4 тысяч тенге;
поступление займов – 768 855,3 тысяч тенге;
погашение займов –638 497,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 563 612,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 21.12.2022 № 33/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что на 2022 год с районного бюджета в областной бюджет определены нормативы распределения доходов в нижеследующих размерах:
1) по коду 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и по коду 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2022-2024 годы нижеследующие объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселкам, сельским округам, в том числе:
на 2022 год:
Поселок Шиели – 207 886 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 36 496 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 36 139 тысяч тенге;

Бәйгеқұм ауылдық округі – 46 887 мың теңге;
Бестам ауылдық округі – 38 685 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі – 40 850 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі – 32 978 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі – 46 488 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 45 502 мың теңге;
Керделі ауылдық округі – 39 125 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі – 67 846 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі - 49 622 мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі – 41 613 мың теңге;
Тұран ауылдық округі – 52 225 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі – 33 354 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі – 40 011 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі – 28 625 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі – 29 761 мың теңге;
Қарғалы ауылдық округі – 30 079 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округі – 26 147 мың теңге;
Майлытоғай ауылдық округі – 31 017 мың теңге;
Ортақшыл ауылдық округі – 32 153 мың теңге;
Телікөл ауылдық округі – 33 903 мың теңге.
Барлығы 1 067 392 мың теңге.
2023 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 423 127 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі – 55 075 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі – 57 893 мың теңге;
Байгеқұм ауылдық округі – 69 383 мың теңге;
Бестам ауылдық округі – 56 296 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі – 60 536 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі -52 795 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі -65 642 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 64 672 мың теңге;
Керделі ауылдық округі – 62 948 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі – 23 730 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі – 67 252 мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі – 94 063 мың теңге;
Тұран ауылдық округі – 69 609 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі -52 892 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі – 59 388 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі – 49 897 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі – 48 915 мың теңге;
Қарғалы ауылдық округі – 52 635 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округі – 46 041 мың теңге;
Майлытоғай ауылдық округі – 50 727 мың теңге;
Ортақшыл ауылдық округі – 24 224 мың теңге;
Телікөл ауылдық округі – 54 286 мың теңге.
Барлығы 1 662 026 мың теңге.
2024 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 423 384 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі – 55 332 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі – 58 157 мың теңге;
Байгеқұм ауылдық округі – 69 660 мың теңге;
Бестам ауылдық округі – 56 553 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі – 60 793 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі – 53 052 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі – 65 899 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 64 929 мың теңге;
Керделі ауылдық округі – 63 205 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі – 24 037 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі – 67 509 мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі – 94 320 мың теңге;

Сельский округ Байгекум – 46 887 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 38 685 тысяч тенге;
Сельский округ Байтерек – 40 850 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 32 978 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 46 488 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 45 502 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 39 125 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 67 846 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан – 49 622 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 41 613 тысяч тенге;
Сельский округ Туран – 52 225 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 33 354 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 40 011 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 28 625 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 29 761 тысяч тенге;
Сельский округ Каргалы – 30 079 тысяч тенге;
Сельский округ Когалы – 26 147 тысяч тенге;
Сельский округ Майлытогай – 31 017тысяч тенге;
Сельский округ Ортакшыл – 32 153 тысяч тенге;
Сельский округ Теликоль – 33 903 тысяч тенге.
Итого 1 067 392 тысяч тенге.
на 2023 год:
Поселок Шиели – 423 127 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 55 075 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 57 893 тысяч тенге;
Сельский округ Байгекум – 69 383 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 56 296 тысяч тенге;
Сельский округ Байтерек – 60 536 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 52 795 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 65 642 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 64 672 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 62 948 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 23 730 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан – 67 252 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 94 063 тысяч тенге;
Сельский округ Туран – 69 609 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 52 892 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 59 388 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 49 897 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 48 915 тысяч тенге;
Сельский округ Каргалы – 52 635 тысяч тенге;
Сельский округ Когалы – 46 041 тысяч тенге;
Сельский округ Майлытогай – 50 727 тысяч тенге;
Сельский округ Ортакшыл –24 224 тысяч тенге;
Сельский округ Теликоль – 54 286 тысяч тенге.
Итого 1 662 026 тысяч тенге.
на 2024 год:
Поселок Шиели – 423 384 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 55 332 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 58 157 тысяч тенге;
Сельский округ Байгекум – 69 660 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 56 553 тысяч тенге;
Сельский округ Байтерек – 60 793 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 53 052 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 65 899 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 64 929 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 63 205 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 24 037 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан – 67 509 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 94 320 тысяч тенге;

Барлығы 1 678 007 мың теңге.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 10 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 13 942 891 мың теңге сомасында трансферттерді қайтару көзделсін.
6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет

Итого 1 678 007 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 10 000 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год возврат трансфертов из районного бюджета в областной бюджет в сумме 13 942 891 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Cекретарь Шиелийского районного маслихата Т. Жағыпбаров
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года № 17/2
Районный бюджет на 2022 год

6836
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
6836
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
67922
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
67922
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
67922
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
67922
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2583305,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
660178
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
660178
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
660178
2
Әлеуметтiк көмек
1865561
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1865561
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1201819
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
69666
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
173
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
144
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11838
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
104224
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
220850
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
164387
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
92460
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57566,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
56798
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2344
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

6836
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
6836
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
67922
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
67922
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
67922
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
67922
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2583305,8
1
Социальное обеспечение
660178
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
660178
010
Государственная адресная социальная помощь
660178
2
Социальная помощь
1865561
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1865561
004
Программа занятости
1201819
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
69666
007
Оказание жилищной помощи
173
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
144
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11838
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
104224
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
220850
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
164387
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
92460
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57566,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
56798
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2344
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

43587
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
413
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
17853
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17853
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
44130
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44130
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44130
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
118381
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22548
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22548
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
16374
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16374
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
79459
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79459
02
Қорғаныс
10434
1
Әскери мұқтаждар
3778
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3778
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3778
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6656
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6656
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
339
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
6317
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
26335
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
26335
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26335
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
26335
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
691732
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
167314
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

43587
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
413
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
17853
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
17853
5
Планирование и статистическая деятельность
44130
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
44130
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
44130
9
Прочие государственные услуги общего характера
118381
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22548
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22548
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
16374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16374
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
79459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
79459
02
Оборона
10434
1
Военные нужды
3778
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3778
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3778
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6656
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6656
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
339
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
6317
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
26335
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
26335
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26335
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
26335
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
691732
1
Социальное обеспечение
167314
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)