Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/462 "2021 - 2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 2/16 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 4476 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" заңдарына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/462 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4399 болып тіркелген, 2020 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 222 207 016,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 103 232 630,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 982 046,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 153 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 112 839 340,5 мың теңге;
2) шығындар – 217 517 383,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 422 674,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 604 509,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 181 834,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 743 430,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 743 430,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 523 528,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 523 528,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 152 128,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 936 085,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 260 429,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте қалалық және аудандық бюджеттерден облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер көлемдері 45 956 294,7 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнения в решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 39/462 "Об областном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 31 марта 2021 года № 2/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 апреля 2021 года № 4476
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 2 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021 - 2023 годы" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 39/462 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4399, опубликовано 25 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 222 207 016,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 103 232 630,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 982 046,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 153 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 112 839 340,5 тысяч тенге;
2) затраты – 217 517 383,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 422 674,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 604 509,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 181 834,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 743 430,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 743 430,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 523 528,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 523 528,2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 2 152 128,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 936 085,4 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 260 429,2 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"5. Предусмотреть в областном бюджете на 2021 год объемы трансфертов из городских и районных бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета в сумме 45 956 294,7 тысяч тенге, в том числе, из:

Бейнеу ауданынан – 6 129 308,8 мың теңге;
Қарақия ауданынан – 3 861 127,2 мың теңге;
Маңғыстау ауданынан – 2 550 620,4 мың теңге;
Түпқараған ауданынан – 3 123 706,4 мың теңге;
Мұнайлы ауданынан – 7 008 325,4 мың теңге;
Ақтау қаласынан – 19 402 113,8 мың теңге;
Жаңаөзен қаласынан – 3 881 092,7 мың теңге.";
келесідей мазмұнда 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар мен қалалардың бюджеттеріне нысаналы трансферттер көлемдері 596 295,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 37 071,0 мың теңге;
Қарақия ауданына –31 633,0 мың теңге;
Маңғыстау ауданына – 25 268,0 мың теңге;
Түпқараған ауданына – 19 826,0 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 61 782,0 мың теңге;
Ақтау қаласына – 164 420,0 мың теңге;
Жаңаөзен қаласына – 256 295,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Облыс әкімдігінің резерві 1 037 685,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Бейнеуского района – 6 129 308,8 тысяч тенге;
Каракиянского района – 3 861 127,2 тысячи тенге;
Мангистауского района – 2 550 620,4 тысячи тенге;
Тупкараганского района – 3 123 706,4 тысячи тенге;
Мунайлинского района – 7 008 325,4 тысячи тенге;
города Актау – 19 402 113,8 тысяч тенге;
города Жанаозен – 3 881 092,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2021 год объемы целевых трансфертов из областного бюджета в бюджеты районов и городов в сумме 596 295,0 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 37 071,0 тысяча тенге;
Каракиянскому району – 31 633,0 тысячи тенге;
Мангистаускому району –25 268,0 тысяч тенге;
Тупкараганскому району – 19 826,0 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 61 782,0 тысячи тенге;
городу Актау – 164 420,0 тысяч тенге;
городу Жанаозен – 256 295,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"7. Утвердить резерв акимата области в сумме 1 037 685,1 тысяча тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау облыстық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Әбілов
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев
Маңғыстау облыстық мәслихатының

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мангистауского областного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Абилов
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата

1 814 036,0
081
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
11 646 448,0
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
45 937 993,0
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
408 193,0
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 069,0
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
147 299,0
200
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету және оларда медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
851 070,0
202
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
4 890 741,0
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
22 168 573,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 623 797,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
3 623 797,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 150 138,0
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 150 138,0
05
Денсаулық сақтау
4 894 402,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 809 869,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
183 220,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
110 923,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
37 416,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
115 007,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
59 700,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 492,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 152 071,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
43 449,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 418 288,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
27 918,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету

1 814 036,0
081
Дошкольное воспитание и обучение
11 646 448,0
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
45 937 993,0
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
408 193,0
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 069,0
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
147 299,0
200
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения и организация в них медицинского обслуживания
851 070,0
202
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 890 741,0
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
22 168 573,0
285
Управление физической культуры и спорта области
3 623 797,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
3 623 797,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 150 138,0
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 150 138,0
05
Здравоохранение
4 894 402,0
253
Управление здравоохранения области
4 809 869,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
183 220,0
006
Услуги по охране материнства и детства
110 923,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
37 416,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
115 007,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
59 700,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 492,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 152 071,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
43 449,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 418 288,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
27 918,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей

171 722,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
643,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
461 020,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
84 533,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
84 533,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
6 998 389,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 140 010,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
217 146,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
231 222,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
619,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
400 963,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
78 472,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
354 878,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
48 036,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 309,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
50 050,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
81 120,0
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
31 190,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 632 005,0
261
Облыстың білім басқармасы
703 914,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
403 000,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру

171 722,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
643,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
461 020,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
84 533,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
84 533,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 998 389,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 140 010,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
217 146,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
231 222,0
007
Капитальные расходы государственного органа
619,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
400 963,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
78 472,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
354 878,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
48 036,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14 309,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
50 050,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
81 120,0
071
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
31 190,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 632 005,0
261
Управление образования области
703 914,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
403 000,0
037
Социальная реабилитация

3 500,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
18 722,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
419 643,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
52 716,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
40 949,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
10 000,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 000,0
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
500 000,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
500 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 000,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объетілерін дамыту
5 000,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
519 694,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 282,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
799,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 809,0
075
Облыс аумағында ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
446 804,0
749
Облыстың қала құрылысын және жерді бақылау басқармасы
122 054,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 054,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6 691 276,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 691 276,0
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 664,0
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
30 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 277 126,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
5 249 486,0
12
Көлiк және коммуникация
3 719 390,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 719 390,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3 500,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
18 722,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
419 643,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
52 716,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
40 949,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
10 000,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
10 000,0
278
Управление предпринимательства и торговли области
500 000,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
500 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 000,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
5 000,0
719
Управление ветеринарии области
519 694,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
69 282,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
799,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 809,0
075
Обеспечение ветеринарной безопасности на территории области
446 804,0
749
Управление градостроительного и земельного контроля области
122 054,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне всфере государственного архитектурно-строительного контроля и контроляза использованием и охраной земель
122 054,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6 691 276,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 691 276,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
134 664,0
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
30 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 277 126,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
5 249 486,0
12
Транспорт и коммуникации
3 719 390,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 719 390,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций

64 640,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 034 102,2
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
250 000,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
252 704,5
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 211 292,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
905 652,0
13
Басқалар
15 523 267,8
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
999 107,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
999 107,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
11 000,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 037 685,1
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 037 685,1
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
100 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
295 452,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
295 452,0
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
7 051 153,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 336,0
006
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 588 948,0
007
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 233 869,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
100 000,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 571 773,7
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
42 000,0
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

64 640,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 034 102,2
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
250 000,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
252 704,5
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 211 292,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
905 652,0
13
Прочие
15 523 267,8
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
999 107,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
999 107,0
253
Управление здравоохранения области
11 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
11 000,0
257
Управление финансов области
1 037 685,1
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 037 685,1
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
100 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100 000,0
261
Управление образования области
295 452,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
295 452,0
278
Управление предпринимательства и торговли области
7 051 153,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
107 336,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
5 588 948,0
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 233 869,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
100 000,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 571 773,7
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
42 000,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"