Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің және шешімінің құрылымдық әлементтерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 28 мамырдағы № 3/53 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 маусымда № 22994 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің және шешімінің құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы М. Аманиязова
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2021 жылғы 28 мамырдағы
№ 3/53 шешіміне
қосымша
Маңғыстау облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің және шешімінің құрылымдық элементтерінің тізбесі
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Қарақия ауданының елді мекендерінің аумағында жануарларды асырау Қағидалары туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/441 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2936 болып тіркелген).
2. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Қарақия ауданының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидалары туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/442 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2937 болып тіркелген).
3. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 13/159 шешіміне қосымшаның 8 және 9 тармақтары (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3438 болып тіркелген).
4. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/442 "Қарақия ауданының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қазандағы № 31/372 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4007 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений и структурных элементов решения Мангистауского областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 28 мая 2021 года № 3/53. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2021 года № 22994
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения и структурные элементы решения Мангистауского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Аманиязова
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
от 28 мая 2021 года
№ 3/53
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений и структурных элементов решения Мангистауского областного маслихата
1. Решение Мангистауского областного маслихата "О Правилах содержания животных на территории населенных пунктов Каракиянского района" от 10 декабря 2015 года № 29/441 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2936).
2. Решение Мангистауского областного маслихата "О Правилах содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Каракиянского района" от 10 декабря 2015 года № 29/442 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2937).
3. Пункты 8 и 9 приложения к решению Мангистауского областного маслихата "О внесении изменений в некоторые решения областного маслихата" от 29 сентября 2017 года № 13/159 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3438).
4. Решение Мангистауского областного маслихата "О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/442 "О Правилах содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Каракиянского района" от 25 октября 2019 года № 31/372 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4007).