Маңғыстау облыстық мәслихатының "Ақтау қаласы мен Өмірзақ ауылының аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидалары туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/439 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/67 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қыркүйекте № 24202 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Ақтау қаласы мен Өмірзақ ауылының аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидалары туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/439 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2941 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

О признании утратившим силу решения Мангистауского областного маслихата "О Правилах содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории города Актау и села Умирзак" от 10 декабря 2015 года № 29/439
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/67. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24202
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата "О Правилах содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории города Актау и села Умирзак" от 10 декабря 2015 года № 29/439 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2941).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев