Маңғыстау облысы әкімдігінің "Бейнеу, Қарақия, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының және Ақтау қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 96 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 285 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 желтоқсанда № 26154 болып тіркелді
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Бейнеу, Қарақия, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының және Ақтау қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 96 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4512 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 01-43/149 және 2021 жылғы 18 наурыздағы № 01-43/210 ұсыныстарының негізінде Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 285 қаулысына
қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 30 сәуірдегі
№ 96 қаулысына
1-қосымша
Бейнеу, Қарақия, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының және Ақтау қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, белгіленетін карантиндік аймақ
Ауданның (қаланың) атауы
Ауылдық округтер (ауыл) және елді мекендер атауы
Шаруашылық субъектілер, басқа да нысандар атауы, жер телімдерінің санаты
Карантиндік объектінің атауы
Зақымдалған алаң, гектар
Бейнеу ауданы
Ақжігіт
-
Acroptilon repens (D.C.)

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 96 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территориях Бейнеуского, Каракиянского, Мунайлинского, Тупкараганского районов и города Актау
Постановление акимата Мангистауской области от 3 декабря 2021 года № 285. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2021 года № 26154
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 96 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территориях Бейнеуского, Каракиянского, Мунайлинского, Тупкараганского районов и города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4512) следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представлений от 24 февраля 2021 года № 01-43/149 и от 18 марта 2021 года № 01-43/210 государственного учреждения "Мангистауская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение
к постановлению
акимата Мангистауской области
от 3 декабря 2021 года № 285
Приложение 1
к постановлению акимата Мангистауской области
от 30 апреля 2021 года
№ 96
Карантинная зона с введением карантинного режима на территориях Бейнеуского, Каракиянского, Мунайлинского, Тупкараганского районов и города Актау
Наименование района (города)
Наименование сельских округов (села) и населенных пунктов
Наименование хозяйствущих субъектов, иных объектов, категория земельных участков
Наименование карантинного объекта
Пораженная площадь, гектар
Бейнеуский район
Акжигит
-
Acroptilon repens (D.C.)

0,1202
Карантиндік объектілер атауларының латын тілінен аудармасы:
Acroptilon repens (D.C.) – жатаған укекіре;
Cuscuta sp.sp – арам сояу;
Tuta absoluta – қызанақ күйесі;
Pseudococcus comstocki kuw – комсток сымыры.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
СОСК- сауда ойын-сауық кешені;
ШҚ - шаруа қожалығы;
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестік.

0,1202
Перевод наименований карантинных объектов с латинского языка:
Acroptilon repens (D.C.) – горчак ползучий;
Cuscuta sp.sp – повилика;
Tuta absoluta – томатная моль;
Pseudococcus comstocki kuw – червец комстока.
Расшифровка аббревиатур:
ТРК – торгово-развлекательный комплекс;
КХ – крестьянское хозяйство;
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью.