2021-2023 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 38/429 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 4426 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 249 016,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 72 015,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 292,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 176 708,8 мың теңге;
2)шығындар – 255 462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 445,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 445,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 445,2 мың теңге.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 13.12.2021 № 9/73 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете села Умирзак на 2021-2023 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2021 года № 38/429. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 января 2021 года № 4426.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 249 016,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 72 015,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 292,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 176 708,8 тысяч тенге;
2) затраты – 255 462 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 445,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 445,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 445,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13.12.2021 № 9/73 (вводится в действие с 01.01.2021).

2. Ауыл бюджетінде қалалық бюджеттен субвенция ретінде келісідей мөлшерлерде трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін: 2021 жылға – 135 320 мың теңге, 2022 жылға – 86 090 мың теңге, 2023 жылға – 85 894 мың теңге.
3. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).

2. Учесть, что в бюджете села предусмотрены трансферты из городского бюджета в виде субвенций в следующих размерах: на 2021 год – 135 320 тысяч тенге, на 2022 год – 86 090 тысяч тенге, на 2023 год – 85 894 тысяч тенге.
3. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).

5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ы.Көшербай
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 5 қаңтардағы
№ 38/429 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 13.12.2021 № 9/73 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ы.Кошербай
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение 1
к решению Актауского
городского маслихата
от 5 января 2021 года
№ 38/429
Бюджет села Умирзак на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13.12.2021 № 9/73 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование