Ақтау қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 маусымдағы № 4/37 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23440 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының "Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 3 шілдедегі № 30/285 "Ақтау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 16 наурыздағы № 7/83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3352 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Боранбаев
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Закенов

О признании утратившим силу решения Актауского городского маслихата
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 24 июня 2021 года № 4/37. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23440
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актауского городского маслихата "О внесении изменения в решение городского маслихата от 3 июля 2015 года № 30/285 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актау" от 16 марта 2017 года № 7/83 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3352).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Боранбаев
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов