Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 каңтардағы № 38/429 "2021-2023 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 4/40 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 шілдеде № 23544 болып тіркелді
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 38/429 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4426 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 241 802,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 74 581,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 153,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 167 068,8 мың теңге;
2) шығындар – 248 248,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 445,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 445,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 445,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2021 года № 38/429 "О бюджете села Умирзак на 2021-2023 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 8 июля 2021 года № 4/40. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2021 года № 23544
Актауский городской маслихат Мангистауской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2021 года № 38/429 "О бюджете села Умирзак на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4426) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 241 802,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 74 581,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 153,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 167 068,8 тысяч тенге;
2) затраты – 248 248,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 445,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 445,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 445,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.