Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 53/575 "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 қазандағы № 8/75 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қазанда № 24847 болып тіркелді
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 53/575 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4408 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 944 737 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 344 008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 164 840 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 295 175 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 140 714 мың теңге;
2) шығындар – 14 258 885 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68 329 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 181 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 800 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 800 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 182 477 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 182 477 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 1 087 510 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 181 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 114 148 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте ауылдардың бюджеттеріне 458 404 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Теңге ауылы - 161 880 мың теңге;
Қызылсай ауылы - 151 309 мың теңге;
Рахат ауылы - 127 870 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 53/575 "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 15 октября 2021 года № 8/75. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2021 года № 24847
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 53/575 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4408) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 944 737 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 344 008 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 164 840 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 295 175 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 140 714 тысяч тенге;
2) затраты – 14 258 885 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68 329 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 181 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 800 000 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 800 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 182 477 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 182 477 тысяч тенге;
поступление займов – 1 087 510 тысяч тенге;
погашение займов – 19 181 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 114 148 тысяч тенге";
пункт 3 изложить в новой редакций:
"3. Учесть, что из городского бюджета на 2021 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 458 404 тысяч тенге, в том числе:
села Тенге – 161 880 тысяч тенге;
села Кызылсай – 151 309 тысяч тенге;
села Рахат – 127 870 тысяч тенге;