Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2021 жылғы 19 қазандағы № 22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24915 болып тіркелді
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әкімі ШЕШТІМ:
1."Сайлау учаскелерін құру туралы" Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3774 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
№ 71 сайлау учаскесі мынадай мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қалаласы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Мұса Төлеуұлы, Нұрғиса Тілендиев, Нұркен Әбдіров, Төле би, Әнес Айтниязов, Жұмекен Нажимеденов, Жайберген Бейнеубаев, Төлеген Тоқтаров, Төлеген Айбергенов, Мұқан Төлебаев, Ғани Мұратбаев, Мәлік Ғабдуллин, Сұлтанмахмұт Торайғыров, Ілияс Есенберлин, Ахмет Жұбанов, Меңдекеш Сатыбалдиев, Нұрым Жырау Шыршығұлұлы, Ер Шабай, Қазақстан, Абыл Өтембетұлы көшелеріндегі барлық үйлер.";
№ 104 сайлау учаскесі мынадай мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Кендірлі ауылы, "Жұлдыз" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қалаласы бойынша білім бөлімінің "№ 21 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кендірлі ауылының "Жұлдыз" шағын ауданындағы Жыңғылды көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Көкесем көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Нұрберген Қарабашев көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Саура көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Қараған Босаға көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Исан Түбек көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Шерқала көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер және №№ 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120 үйлер, Отпан көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Даулеткерей көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Бейбарыс Сұлтан көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Ер Бегей көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Есір Айшуақұлы көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Жалғас Айтенов көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер.";
№ 106 сайлау учаскесі мынадай мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 106 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Кендірлі ауылы, "Жұлдыз" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қалаласы бойынша білім бөлімінің "№ 23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

О внесении изменений в решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 10 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 19 октября 2021 года № 22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24915
Аким города Жанаозен Мангистауской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 10 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3774) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
избирательный участок № 71 изложить в новый редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 71
Центр: село Тенге города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 11" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам Мусы Толеуулы, Нургисы Тлендиева, Нуркена Абдирова, Толе би, Анеса Айтниязова, Жумекена Нажимеденова, Жайбергена Бейнеубаева, Толегена Токтарова, Толегена Айбергенова, Мукана Толебаева, Гани Муратбаева, Малика Габдуллина, Султанмахмута Торайгырова, Ильяса Есенберлина, Ахмета Жубанова, Мендекеша Сатыбалдиева, Нурым Жырау Шыршыгулулы, Ер Шабая, Казахстан, Абыла Отембетулы в селе Тенге.";
избирательный участок № 104 изложить в новый редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 104
Центр: село Кендерли города Жанаозен, микрорайон "Жулдыз", коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 21" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома от № 1 до № 100 микрорайона "Жулдыз" села Кендерли по улице Жынгылды, все дома от № 1 до № 100 по улице Кокесем, все дома от № 1 до № 100 по улице Нурбергена Карабашева, все дома от № 1 до № 100 по улице Саура , все дома от № 1 до № 100 по улице Караган Босага, все дома от № 1 до № 100 по улице Исана Тубека, все дома от № 1 до № 100 по улице Шеркала и дома №№ 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, все дома от № 1 до № 120 по улице Отпан, все дома от № 1 до № 120 по улице Даулеткерей, все дома от № 1 до № 120 по улице Бейбарыс Султан, все дома от № 1 до № 120 по улице Ер Бегей, все дома от № 1 до № 120 по улице Есир Айшуакулы, все дома от № 1 до № 120 по улице Жалгас Айтенова.";
избирательный участок № 106 изложить в новый редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 106
Центр: село Кендерли города Жанаозен, микрорайон "Жулдыз", коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 23" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Кендірлі ауылының "Жұлдыз" шағын ауданындағы Жыңғылды көшесіндегі № 101 үйден № 360 үй аралығындағы барлық үйлер, Көкесем көшесіндегі № 101 үйден № 360 үй аралығындағы барлық үйлер, Нұрберген Қарабашев көшесіндегі № 101 үйден № 360 үй аралығындағы барлық үйлер, Саура көшесіндегі № 101 үйден № 359 үй аралығындағы барлық үйлер, Қараған Босаға көшесіндегі № 101 үйден № 339 үй аралығындағы барлық үйлер, Исан Түбек көшесіндегі № 101 үйден № 319 үй аралығындағы барлық үйлер, Шерқала көшесіндегі №№ 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 үйлер және № 121 үйден № 320 үй аралығындағы барлық үйлер, Отпан көшесіндегі № 121 үйден № 319 үй аралығындағы барлық үйлер, Даулеткерей көшесіндегі № 121 үйден № 299 үй аралығындағы барлық үйлер, Бейбарыс Сұлтан көшесіндегі № 121 үйден № 279 үй аралығындағы барлық үйлер, Ер Бегей көшесіндегі № 121 үйден № 259 үй аралығындағы барлық үйлер, Есір Айшуақұлы көшесіндегі № 121 үйден № 239 үй аралығындағы барлық үйлер, Жалғас Айтенов № 121 үйден № 219 үй аралығындағы барлық үйлер.".
2."Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы (К.Кусайнов) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы К.Кусайновқа жүктелсін.
4.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласы әкімі М. Ибагаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясы

Граница: все дома от № 101 до № 360 по улице Жынгылды, микрорайона "Жулдыз" села Кендерли, все дома от № 101 до № 360 по улице Көкесем, все дома от № 101 до № 360 по улице Нурбергена Қарабашева, все дома от № 101 до № 359 по улице Саура, все дома от № 101 до № 339 по улице Караган Босага, все дома от № 101 до № 319 по улице Исана Тубека, дома №№ 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 и все дома от № 121 до № 320 по улице Шеркала, все дома от № 121 до № 319 по улице Отпан, все дома от № 121 до № 299 по улице Даулеткерей, все дома от № 121 до № 279 по улице Бейбарыс Султана, все дома от № 121 до № 259 по улице Ер Бегей, все дома от № 121 до № 239 по улице Есир Айшуакулы, все дома от № 121 до № 219 по улице Жалгаса Айтенова.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Жанаозен" (Кусайнов К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Кусайнова К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен М. Ибагаров
"СОГЛАСОВАНО"
Жанаозенская городская
избирательная комиссия