2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/135 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 желтоқсанда № 26276 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 8/99 "2022 - 2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26086 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 000 454,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 246 590,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 76 776,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 42 277,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 8 634 811,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 019 312,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71 944,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 147 024,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 75 080,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -90 802,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
90 802,6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 147 024,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 75 080,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 18 858,6 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 26/238 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Облыстық бюджеттен 2022 жылға арналған аудандық бюджетке 5 030 111,0 мың теңге субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтің және ауылдардың бюджеттеріне 532 203,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Ақжігіт ауылы – 49 738,0 мың теңге;
Бейнеу ауылы – 215 462,0 мың теңге;
Боранқұл ауылы – 104 060,0 мың теңге;
Есет ауылы – 28 311,0 мың теңге;
Сам ауылдық округі – 18 025,0 мың теңге;
Сарға ауылы – 20 652,0 мың теңге;
Сыңғырлау ауылы – 29 000,0 мың теңге;
Тәжен ауылы – 28 654,0 мың теңге;
Төлеп ауылы – 18 935,0 мың теңге;
Тұрыш ауылы – 19 366,0 мың теңге.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетке келесідей мөлшерлерде кірістерді бөлу нормативтері бөлінгені ескерілсін:

О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28 декабря 2021 года № № 14/135. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2021 года № 26276.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 14 декабря 2021 года № 8/99 "Об областном бюджете на 2022 - 2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26086), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 000 454,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 246 590,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 76 776,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 42 277,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 634 811,0 тысяча тенге;
2) затраты – 12 019 312,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71 944,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 147 024,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 75 080,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -90 802,6 тысячи тенге;
6) финансиро вание дефицита (использование профицита) бюджета –
90 802,6 тысячи тенге;
поступление займов - 147 024,0 тысячи тенге;
погашение займов - 75 080,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 18 858,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28.11.2022 № 26/238 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Принять к сведению, что из областного бюджета на 2022 год в районный бюджет выделена субвенция в сумме 5 030 111,0 тысяча тенге.
3. Учесть, что из районного бюджета на 2022 год в бюджеты сел и сельского округа выделена субвенция в сумме 532 203,0 тысячи тенге, в том числе:
села Акжигит – 49 738,0 тысяч тенге;
села Бейнеу – 215 462,0 тысячи тенге;
села Боранкул – 104 060,0 тысяч тенге;
села Есет – 28 311,0 тысяча тенге;
сельский округ Сам – 18 025,0 тысяч тенге;
села Сарга – 20 652,0 тысячи тенге;
села Сынгырлау – 29 000,0 тысяч тенге;
села Тажен – 28 654,0 тысячи тенге;
села Толеп – 18 935,0 тысяч тенге;
села Турыш – 19 366,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что установлены нормативы распределения доходов в районный бюджет на 2022 год в следующих размерах:

1) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы – 10 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 0 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық – 0 пайыз.
5. Аудан әкімдігінің резерві 4 761,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

1) корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора – 10 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 0 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) социальный налог – 0 процентов.
5. Утвердить резерв акимата района в сумме 4 761,0 тысяча тенге.

6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға" берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша 903 530,0 мың теңге сомасы бөлінгені қаперге алынсын. Оларды пайдалану тәртібі аудан әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 26/238 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. Принять к сведению, что в районный бюджет на 2022 год из республиканского бюджета по текущим целевым трансфертам выделена сумма 903 530,0 тысяч тенге "На развитие продуктивной занятости". Порядок их использования определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28.11.2022 № 26/238 (вводится в действие с 01.01.2022).

7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен және Ұлттық қордан ағымдағы нысаналы трансферттердің, нысаналы даму трансферттері және бюджеттік кредиттердің 2 296 732,0 мың теңге сомасында бөлінгені қаперге алынсын. Оларды пайдалану тәртібі аудан әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады.
8. Осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

7. Принять к сведению, что в районный бюджет на 2022 год из республиканского бюджета и Национального фонда выделены целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в сумме 2 296 732,0 тысячи тенге. Порядок их использования определяется на основании постановления акимата района.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению.

9. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы К. Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№14/135 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 26/238 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К. Мансуров
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 28 декабря 2021 года
№14/135
Бюджет района на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28.11.2022 № 26/238 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2 390,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
315 737,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
315 737,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 838,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 838,6
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
36 311,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 311,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53 476,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 328,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 148,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
179 777,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 093,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
51 755,2
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
78 929,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
40 133,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 133,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
68 047,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 047,0
02
Қорғаныс
12 356,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 356,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 338,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 018,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 483,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 483,4
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 483,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 557 602,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

2 390,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
315 737,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
315 737,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 838,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 838,6
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
36 311,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
36 311,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53 476,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
45 328,0
013
Капитальные расходы государственного органа
8 148,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
179 777,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
49 093,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
51 755,2
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
78 929,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
40 133,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
40 133,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68 047,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
68 047,0
02
Оборона
12 356,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 356,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 338,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 018,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 483,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 483,4
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 483,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 557 602,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

120 312,9
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
156 724,1
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
156 724,1
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 082,5
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 260,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8 822,5
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
3 390,5
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 640,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 750,5
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
41 559,2
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 694,6
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
27 864,6
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
75 326,4
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
75 326,4
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
65 364,3
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 442,1
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
54 922,2
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
78 138,6
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 788,2
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
50 350,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
19 113,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 000,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 113,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17 113,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
59 877,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
41 965,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

120 312,9
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
156 724,1
009
Поддержка культурно-досуговой работы
156 724,1
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 082,5
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 260,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
8 822,5
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
3 390,5
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 640,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 750,5
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
41 559,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
13 694,6
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
27 864,6
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
75 326,4
007
Функционирование районных (городских) библиотек
75 326,4
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
65 364,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
10 442,1
004
Функционирование районных (городских) библиотек
54 922,2
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
78 138,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
27 788,2
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
50 350,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
19 113,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 000,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 113,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17 113,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59 877,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
41 965,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства

1 189 273,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 178 773,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
505 737,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
53 361,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 719,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 648,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32 367,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
225 481,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55 577,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
188 842,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
715,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
41 995,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58 331,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 500,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10 500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
384 765,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60 735,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10 509,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
50 226,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
324 030,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
303 030,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
21 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
420 528,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
206 447,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
206 447,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8 967,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 323,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

1 189 273,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 178 773,0
004
Программа занятости
505 737,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
53 361,0
007
Оказание жилищной помощи
6 719,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 648,0
010
Государственная адресная социальная помощь
32 367,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
225 481,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55 577,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
188 842,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
715,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
41 995,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58 331,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 500,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10 500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
384 765,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60 735,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10 509,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
50 226,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
324 030,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
303 030,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
21 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
420 528,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
206 447,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
206 447,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8 967,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 323,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях