Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46/467 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 шілдедегі № 5/42 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 шілдеде № 23521 болып тіркелді
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46/467 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4416 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 876 443,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 049 553,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 189 213,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 150 200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 487 477,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 124 471,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 89 878,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 174 115,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 84 237,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -337 906,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 337 906,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 173 289,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 248 028,1 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 352 545,2 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округіне – 33 319,4 мың теңге;
Бостан ауылдық округіне – 38 351,3 мың теңге;
Жетібай ауылына – 69 779,4 мың теңге;
Құланды ауылдық округіне – 51 272,6 мың теңге;
Құрық ауылына – 60 783,0 мың теңге;
Мұнайшы ауылына – 45 904,5 мың теңге;
Сенек ауылына – 53 135,0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Аудан әкімдігінің резерві 32 766,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 46/467 "О районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 2 июля 2021 года № 5/42. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2021 года № 23521
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 46/467 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4416) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 876 443,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 049 553,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 189 213,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 150 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 487 477,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 124 471,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 878,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 174 115,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 84 237,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -337 906,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 337 906,1 тысяч тенге;
поступление займов – 173 289,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 248 028,1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 352 545,2 тысяч тенге, в том числе:
сельскому округу Болашак – 33 319,4 тысяч тенге;
сельскому округу Бостан – 38 351,3 тысяч тенге;
села Жетыбай – 69 779,4 тысячи тенге;
сельскому округу Куланды – 51 272,6 тысячи тенге;
села Курык – 60 783,0 тысяч тенге;
села Мунайшы – 45 904,5 тысяч тенге;
села Сенек – 53 135,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв акимата района в сумме 32 766,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.