"Қарақия ауданы Болашақ ауылдық округі ауылдарының шекараларын белгілеу туралы" бірлескен Қарақия ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 198 қаулысы және Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 27/283 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 241 бірлескен қаулысы және Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 10/106 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қаңтарда № 26652 болып тіркелді
Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарақия ауданы Болашақ ауылдық округі ауылдарының шекараларын белгілеу туралы" бірлескен Қарақия ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 198 қаулысы және Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 27/283 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2796 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
бірлескен қаулы мен шешімнің 1-тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен қаулы мен шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарақия аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай

О внесении изменения в совместное постановление акимата Каракиянского района от 29 июня 2015 года № 198 и решение Каракиянского районного маслихата от 29 июня 2015 года № 27/283 "Об установлении границ сел сельского округа Болашак Каракиянского района"
Совместное постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 24 декабря 2021 года № 241 и решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 15 декабря 2021 года № 10/106. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2022 года № 26652
Акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Каракиянского района от 29 июня 2015 года № 198 и решение Каракиянского районного маслихата от 29 июня 2015 года № 27/283 "Об установлении границ сел сельского округа Болашак Каракиянского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2796) следующее изменение:
пункт 1 совместного постановления и решения изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не меняется:
"1. Согласно схемам установить границы сел Бопай и Болашак сельского округа Болашак Каракиянского района.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Каракиянского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай