Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 69 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 275 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 4475 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 69 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2663 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшада:
реттік нөмірі 7 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
7
Отпан ауылдық округінің Тұщыбек ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Тұщыбек мектеп-бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Тұщыбек ауылы, 8 (72931) 28036
";
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Шарқатбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Маңғыстау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т. Кушмаганбетов
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 7 сәуірдегі
№ 275 каулысына қосымша
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 69 қаулысына 2 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Шетпе ауылы
Орталық базар, муниципалдық сауда орталығы аумағындағы ақпараттық стендтер; Шетпе-1 және Қарашоқы шағын аудандарында орналасқан тақталар.
2
Сайөтес ауылдық округінің Сайөтес ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Өтес жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
3
Жыңғылды ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Е.Айшуақұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
4
Отпан ауылдық округінің Тұщыбек ауылы
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық Е.Оразақов атындағы туберкулезге қарсы санаторийі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аумағындағы ақпараттық стенд.
5
Шайыр ауылдық округінің Шайыр ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Тұрар Жалғасбайұлы атындағы жалпы білім беретін Шайыр мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
6
Тұщықұдық ауылдық округінің Тұщықұдық ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Жаңғабылов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
7
Шебір ауылдық округінің Шебір ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Қаратөбе жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
8
Қызан ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Ә.Жангелдин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
9
Ақшымырау ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақшымырау ауылдық клубы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
10
Жармыш ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жармыш ауылдық мәдениет үйі ғимаратындағы ақпараттық стенд; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
11
Ақтөбе ауылдық округінің Ұштаған ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Асқар Өтепбергенов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
12
Онды ауылдық округінің Онды ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Әбіш Кекілбайұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года № 69 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов"
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 7 апреля 2021 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 апреля 2021 года № 4475
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года № 69 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2663, опубликовано 16 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в приложении 1:
строку, порядковый номер 7 изложить в новой редакции:
"
7
село Тущыбек сельского округа Отпан
Здание комунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли-сад Тущыбек" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
село Тущыбек, 8 (72931) 28036
";
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (руководитель аппарата Ж.Шаркатбаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауского района Е.Махмутова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Т. Кушмаганбетов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауского района
от 7 апреля 2021 года № 275
Приложение 2 к постановлению
акимата Мангистауского района
от 20 марта 2015 года № 69
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Шетпе
Информационные стенды на территории центрального рынка, муниципального торгового центра; щиты расположенные в микрорайонах Шетпе-1 и Карашокы.
2
село Сайотес сельского округа Сайотес
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Отес" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
3
село Жынгылды
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Е.Айшуакулы" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
4
село Тущыбек сельского округа Отпан
Информационный стенд на территории государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский областной противотуберкулезный санаторий имени Е.Оразакова" Управления здравоохранения Мангистауской области.
5
село Шайыр сельского округа Шайыр
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Шайырская общеобразовательная школа имени Турара Жалгасбайулы" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
6
село Тущикудук сельского округа Тущикудык
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени С.Жангабылова" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
7
село Шебир сельского округа Шебир
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждение "Общеобразовательная школа Каратобе" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
8
село Кызан
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Жангелдина" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области; информационный стенд в здании сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
9
село Акшымырау
Информационный стенд в здании сельского клуба Акшымырау государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
10
село Жармыш
Информационный стенд в здании сельского дома культуры Жармыш государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта; информационный стенд в здании сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
11
село Уштаган сельского округа Актобе
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Аскара Утепбергенова" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
12
село Онды сельского округа Онды
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абиша Кекилбайулы" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.