Маңғыстау ауданының елді мекендерінде бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 3/19 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 сәуірде № 4485 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 мамырдағы № 13/141 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 18.05.2022 № 13/141 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес Маңғыстау ауданының елді мекендерінде бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 14/159 "Маңғыстау ауданының елді мекендерінде бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3543 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Маңғыстау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары А.Аққұловқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Бердиева
Маңғыстау аудандық мәслихатының хатшысы А. Сарбалаев
Маңғыстау аудандық мәслихатының

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Мангистауского района
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 8 апреля 2021 года № 3/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 апреля 2021 года № 4485. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 18 мая 2022 года № 13/141
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 18.05.2022 № 13/141 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Мангистауского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Мангистауского районного маслихата от 28 февраля № 14/159 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Мангистауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3543, опубликовано 3 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Е.Калиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе Мангистауского районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района Аккулова А.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Бердиева
Секретарь Мангистауского районного маслихата А. Сарбалаев
Приложение 1
к решению Мангистауского районного

2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
1 қосымша
Шетпе ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Шетпе ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық, сондай-ақ республикалық маңызы бар магистральдық автомобиль жолының бөлігі (жол жиегінің екі жағынан 200 метрге дейін). Шекарасы: Орталық Шетпе, Базарлы, Қызылтұран, Қосбұлақ-1, Қосбұлақ-2, Қарашоқы, Құрылысшы, Бөгет, Мақаш, Қосбұлақ, Жаңаорпа, Жаңаорпа-1, Ащыбұлақ, Ащыбұлақ-1, Шетпе-1 шағын аудандары.
2,0
2

маслихата от "8" апреля 2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Шетпе
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Шетпе
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: жилая, социальная, коммерческая, а также часть магистральной автомобильной дороги республиканского значения (до 200 метров от придорожной полосы в обе стороны). Границы: микрорайоны Центральная Шетпе, Базарлы, Кызылтуран, Косбулак-1, Косбулак-2, Карашокы, Курылысшы, Богет, Макаш, Косбулак, Жанаорпа, Жанаорпа-1, Ащыбулак, Ащыбулак-1, Шетпе-1.
2,0
2

Селитебтік және резервті аймақ: ауылдың бас жоспары бойынша игеру жоспарланған тұрғын аймақ (инженерлік инфрақұрылымы қамтамасыз етілгеннен кейін берілетін). Шекарасы: Нұрлы көш, Шетпе-1 қосымша, Қосбұлақ-1 және Қосбұлақ-2 қосымша шағын аудандары.
1,9
3
Өндірістік аймақ: өндірістік нысандар, инженерлік және транспорттық инфраструктура нысандары аймағы (соның ішінде Аусары елді мекенінің жері).
1,8
4
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,7
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
2 қосымша
Жармыш ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Жармыш ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық, сондай-ақ республикалық маңызы бар магистральдық автомобиль жолының бөлігі (жол жиегінің екі жағынан 200 метрге дейін). Шекарасы: Сүгір Бегендікұлы, Жаңабергенов Жаманқара, Үсенов Рахмет, Бегежанов Асай, Бердалы көшелері және "Батыс" шағын ауданы.
1,8
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,3
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
3 қосымша
Шебір ауылдық округінің Шебір ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Шебір ауылдық округінің Шебір ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: Шебір ауылының орталығы.
1,0
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
0,8
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
4 қосымша
Жыңғылды ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Жыңғылды ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Өндірістік аймақ және автомобиль жолдары жиегінің екі жағынан 200 метрге дейін.
2,0
2
Селитебтік аймақ: Жыңғылды ауылының орталығы.
1,8
3
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,6
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
5 қосымша
Шайыр ауылдық округінің Шайыр ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Шайыр ауылдық округінің Шайыр ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: Шайыр ауылының орталығы.
1,5
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,2
Шайыр ауылдық округінің Тиген елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шайыр ауылдық округінің Тиген елді мекенінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: Тиген елді мекенінің орталығы.
1,2
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Шайыр ауылдық округінің Тасмұрын елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шайыр ауылдық округінің Тасмұрын елді мекенінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: Тасмұрын елді мекенінің орталығы.
1,2
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
6 қосымша
Ақтөбе ауылдық округінің Ұштаған ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Ақтөбе ауылдық округінің Ұштаған ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық аймақтар, өндірістік және резервтік аймақтардың бөлігі.
1,8
2
Тұрғын, резервтік және өндірістік аймақтардың бөлігі.
1,6
3
Басқа да қолдану режиміндегі жерлер.
1,4
Ақтөбе ауылдық округінің Сазды елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Ақтөбе ауылдық округінің Сазды елді мекенінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік және қоғамдық – іскерлік аймақ: Сазды елді мекенінің орталығы.
1,5
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,2
Ақтөбе ауылдық округінің Жарма елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Ақтөбе ауылдық округінің Жарма елді мекенінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік және қоғамдық – іскерлік аймақ: Жарма елді мекенінің орталығы.
1,2
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
7 қосымша
Қызан ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Қызан ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: Қызан ауылының орталығы.
1,2
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
8 қосымша
Ақшымырау ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Ақшымырау ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: Ақшымырау ауылының орталығы.
1,2
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
9 қосымша
Тұщықұдық ауылдық округінің Тұщықұдық ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Тұщықұдық ауылдық округінің Тұщықұдық ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: Тұщықұдық ауылының орталығы.
1,5
2
Резервтік аймақ.
1,0
Тұщықұдық ауылдық округінің Қияқты елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Тұщықұдық ауылдық округінің Қияқты елді мекенінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: Қияқты елді мекенінің орталығы.
1,2
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
10 қосымша
Отпан ауылдық округінің Тұщыбек ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Отпан ауылдық округінің Тұщыбек ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік аймақ: Тұщыбек ауылының орталығы.
1,5
2
Тарихи-мәдени маңызы бар аймақ.
1,2
3
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Отпан ауылдық округінің 15-Бекет елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Отпан ауылдық округінің 15-Бекет елді мекенінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Қоғамдық – іскерлік аймақ: 15-Бекет елді мекенінің орталығы.
1,2
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
11 қосымша
Сайөтес ауылдық округінің Сайөтес ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Сайөтес ауылдық округінің Сайөтес ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық аймақтар.
2,0
2
Тұрғын, резервтік және өндірістік аймақтардың бөліктері.
1,8
3
Басқа да қолдану режиміндегі жерлер.
1,6
Сайөтес ауылдық округінің Боздақ ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Сайөтес ауылдық округінің Боздақ ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Коммерциялық аймақ.
1,5
2
Селитебтік аймақ: Боздақ ауылының орталығы.
1,2
3
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "8" сәуірдегі
№ 3/19 шешіміне
12 қосымша
Онды ауылдық округінің Онды ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Онды ауылдық округінің Онды ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Селитебтік және қоғамдық – іскерлік аймақ: Онды ауылының орталығы.
1,5
2
Коммерциялық нысандағы аймақ.
1,3
3
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Онды ауылдық округінің Басқұдық елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Онды ауылдық округінің Басқұдық елді мекенінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Қоғамдық – іскерлік аймақ: Басқұдық елді мекенінің орталығы.
1,2
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0
Онды ауылдық округінің Бекі елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Онды ауылдық округінің Бекі елді мекенінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймақтардың сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1
Коммерциялық және жобаланған құрылыс.
1,5
2
Селитебтік аймақ: Бекі елді мекенінің орталығы.
1,3
3
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы және басқа да режимде пайдаланылатын аймақтар.
1,0

Селитебная и резервная зона: жилая зона планируемая для освоения (выделяемые после обеспечения инженерной инфраструктурой) по генеральному плану села. Границы: микрорайоны Нурлы кош, Шетпе-1 дополнительное, Косбулак-1 и Косбулак-2 дополнительное.
1,9
3
Промышленная зона: зона производственных объектов, объектов инженерной и транспортной инфраструктуры (в том числе земля населенного пункта Аусары).
1,8
4
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,7
Приложение 2
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля 2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Жармыш
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Жармыш
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: жилая, социальная, коммерческая, а также часть магистральной автомобильной дороги республиканского значения (до 200 метров от придорожной полосы в обе стороны). Границы: улицы Сугир Бегендикулы, Жанабергенова Жаманкара, Усенова Рахмет, Бегежанова Асай, Бердалы и микрорайон "Батыс".
1,8
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,3
Приложение 3
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля 2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Шебир сельского округа Шебир
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Шебир сельского округа Шебир
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: центр села Шебир.
1,0
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
0,8
Приложение 4
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля 2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Жынгылды
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Жынгылды
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Производственная зона и придорожная полоса автомобильных дорог до 200 метров в обе стороны.
2,0
2
Селитебная зона: центр села Жынгылды.
1,8
3
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,6
Приложение 5
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля 2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Шайыр сельского округа Шайыр
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Шайыр сельского округа Шайыр
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: центр села Шайыр.
1,5
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,2
Границы оценочных зон населенного пункта Тиген сельского округа Шайыр
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенного пункта Тиген сельского округа Шайыр
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: центр населенного пункта Тиген.
1,2
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0
Границы оценочных зон населенного пункта Тасмурынсельского округа Шайыр
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенного пункта Тасмурын сельского округа Шайыр
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: центр населенного пункта Тасмурын.
1,2
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0
Приложение 6
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля 2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Уштаган сельского округа Актобе
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Уштаган сельского округа Актобе
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Жилые, социальные, коммерческие зоны, часть промышленных и резервных зон.
1,8
2
Часть жилных, резервных и промышленных зон.
1,6
3
Земли инного режима использования.
1,4
Границы оценочных зон населенного пункта Сазды сельского округа Актобе
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенного пункта Сазды сельского округа Актобе
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная и общественно – деловая зона: центр населенного пункта Сазды.
1,5
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,2
Границы оценочных зон населенного пункта Жармасельского округа Актобе
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенного пункта Жарма сельского округа Актобе
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная и общественно – деловая зона: центр населенного пункта Жарма.
1,2
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0
Приложение 7
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля 2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Кызан
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Кызан
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: центр села Кызан.
1,2
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0
Приложение 8
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Акшымырау
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Акшымырау
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: центр села Акшымырау.
1,2
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0
Приложение 9
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля 2021 года
№3/19
Границы оценочных зон села Тущикудык сельского округа Тущикудык
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Тущикудык сельского округа Тущикудык
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: центр села Тущикудык.
1,5
2
Резервная зона.
1,0
Границы оценочных зон населенного пункта Киякты сельского округа Тущикудык
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенного пункта Киякты сельского округа Тущикудык
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: центр населенного пункта Киякты.
1,2
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0
Приложение 10
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля 2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Тущыбек сельского округа Отпан
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Тущыбек сельского округа Отпан
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная зона: центр села Тущыбек.
1,5
2
Зона историка-культурного значения.
1,2
3
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0
Границы оценочных зон населенного пункта 15-Бекет сельского округа Отпан
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенного пункта 15-Бекет сельского округа Отпан
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Общественно – деловая зона: населенного пункта 15-Бекет.
1,2
2
Зона сельскохозояйственного и иного режима использования.
1,0
Приложение 11
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля 2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Cайотес сельского округа Сайотес
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Сайотес сельского округа Сайотес
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Жилые, социальные, коммерческие зоны.
2,0
2
Части жилых, резервных и промышленных зон.
1,8
3
Земли инного режима использования.
1,6
Границы оценочных зон села Боздак сельского округа Сайотес
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Боздак сельского округа Сайотес
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Коммерческая зона.
1,5
2
Селитебная зона: центр села Боздак.
1,2
3
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0
Приложение 12
к решению Мангистауского районного
маслихата от "8" апреля 2021 года
№ 3/19
Границы оценочных зон села Онды сельского округа Онды
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Онды сельского округа Онды
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Селитебная и общественно – деловая зона: центр села Онды.
1,5
2
Зона коммерческого значения.
1,3
3
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0
Границы оценочных зон населенного пункта Баскудык сельского округа Онды
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенного пункта Баскудык сельского округа Онды
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Общественно – деловая зона: центр населенного пункта Баскудык.
1,2
2
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0
Границы оценочных зон населенного пункта Беки сельского округа Онды
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенного пункта Беки сельского округа Онды
№ зон
Описание зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Коммерческая и проектируемая застройка.
1,5
2
Селитебная зона: центр населенного пункта Беки.
1,3
3
Зоны сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.
1,0