Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 51/377 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 3/20 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 4506 болып тіркелді
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 51/377 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4432 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 094 755,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 138 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 956 690,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 117 431,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 22 675,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 22 675,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 675,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы - Э.Кельбетова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Жеткізгенов Е.) жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г.Шамқұлова
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы Д.Меңдіханов
Түпқараған аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 13 января 2021 года № 51/377 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2021 - 2023 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 28 апреля 2021 года № 3/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 апреля 2021 года № 4506
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 13 января 2021 года № 51/377 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4432) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 094 755,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 138 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 956 690,8 тысяч тенге;
2) затраты - 1 117 431,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 22 675,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 22 675,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 675,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель апппарата - Кельбетова Э.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Жеткізгенов Е.).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Г.Шамқұлова
Секретарь Тупкараганского районного маслихата Д.Меңдіханов
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата