Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 51/372 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 маусымдағы № 4/30 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 шілдеде № 23287 болып тіркелді
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 51/372 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4413 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 142 013,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 885 656,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 189 656,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 246 031,5 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 820 669,6 мың теңге;
2) шығындар – 9 378 708,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 594,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 008,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 414,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 284 289,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 284 289,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 70 008,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 414,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 236 695,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Адеков
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы Д. Меңдіханов
Түпқараған аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 6 января 2021 года № 51/372 "О районном бюджете на 2021– 2023 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 22 июня 2021 года № 4/30. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2021 года № 23287
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 51/372 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4413) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 142 013,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 885 656,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 189 656,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 246 031,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 820 669,6 тысячи тенге;
2) затраты – 9 378 708,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 594,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 008,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 414,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 284 289,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284 289,8 тысяч тенге;
поступление займов –70 008,0 тысяч тенге;
погашение займов – 22 414,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 236 695,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Н. Адеков
Секретарь Тупкараганского районного маслихата Д. Меңдіханов
Приложение
к решению Тупкараганского
районного маслихата

2. Шығындар
9 378 708,9
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк  қызметтер
519 966,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
28 098,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28 098,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
179 251,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
179 251,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
824,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
824,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
108 678,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 216,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
18 462,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
90 258,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 168,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 090,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
49 833,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 833,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
20 953,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 953,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42 071,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 071,0
02
Қорғаныс
17 559,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 559,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 559,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

2. Затраты
9 378 708,9
01
Государственные услуги общего характера
519 966,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
28 098,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
28 098,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
179 251,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
179 251,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
824,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
824,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
108 678,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
90 216,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 462,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
90 258,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
65 168,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
25 090,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
49 833,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
49 833,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
20 953,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
20 953,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
42 071,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
42 071,0
02
Оборона
17 559,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 559,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 559,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение