Мәслихаттың 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 "Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 25 тамыздағы № 86 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24122 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9650 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 351 679 746,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 363 593,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 028 342,1 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 36 050,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 338 251 760,6 мың теңге;
2) шығындар – 351 067 840,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10 673 412,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 13 032 460,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2 359 048,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9 970 413,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 20 031 919,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 031 919,5 мың теңге.";
13-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 100% мөлшерінде, Рудный қаласын қоспағанда – 92% мөлшерінде;";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"5) әлеуметтік салық бойынша 100% мөлшерінде, Рудный қаласын қоспағанда – 92% мөлшерінде.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2020 года № 570 "Об областном бюджете Костанайской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 25 августа 2021 года № 86. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24122. Прекращено действие в связи с истечением срока
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 570 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9650) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 351 679 746,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 363 593,9 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4 028 342,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 050,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 338 251 760,6 тысячи тенге;
2) затраты – 351 067 840,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 673 412,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 032 460,8 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 359 048,6 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9 970 413,9 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20 031 919,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 031 919,5 тысячи тенге.";
в пункте 13:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 100%, за исключением города Рудного – в размере 92,0%;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"5) по социальному налогу в размере 100%, за исключением города Рудного – в размере 92%.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

231 660,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
17 951,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
43 694,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
245 000,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
31 849,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 313 354,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
12 925 516,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 143 593,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 498 465,1
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 382 343,7
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 209 981,8
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
322 771,1
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
583 368,5
261
Облыстың білім басқармасы
1 470 071,2
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 158 377,2
037
Әлеуметтік сауықтандыру
82 947,0
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
228 747,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
175 056,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
175 056,9
2
Әлеуметтiк көмек
257 995,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
257 995,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
257 995,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 523 928,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 390 249,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
214 403,9
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 230,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру

231 660,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
17 951,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
43 694,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
245 000,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
31 849,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 313 354,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 925 516,5
1
Социальное обеспечение
6 143 593,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 498 465,1
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 382 343,7
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 209 981,8
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
322 771,1
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
583 368,5
261
Управление образования области
1 470 071,2
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 158 377,2
037
Социальная реабилитация
82 947,0
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
228 747,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
175 056,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
175 056,9
2
Социальная помощь
257 995,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
257 995,0
003
Социальная поддержка инвалидов
257 995,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 523 928,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 390 249,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
214 403,9
007
Капитальные расходы государственного органа
1 230,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне

39 846 970,2
1
Ауыл шаруашылығы
37 553 502,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 690 326,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
274 520,6
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
92 492,5
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
24 065,5
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
71 013,6
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
500,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
135 077,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
83 277,4
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
926 953,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 583,4
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
55 483,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
23 360,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
35 863 176,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 706 882,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
5 898 526,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
30 327,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
180 600,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 300,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 935 243,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 796 719,2
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау

39 846 970,2
1
Сельское хозяйство
37 553 502,0
719
Управление ветеринарии области
1 690 326,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
274 520,6
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
92 492,5
009
Организация санитарного убоя больных животных
24 065,5
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
71 013,6
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
500,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
135 077,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
83 277,4
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
926 953,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 583,4
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
55 483,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
23 360,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
35 863 176,0
002
Субсидирование развития семеноводства
2 706 882,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
5 898 526,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
30 327,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
180 600,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 300,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 935 243,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 796 719,2
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса

200 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 184 441,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
103 327,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 798 530,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
996 280,8
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
20 000,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
5 000,0
2
Су шаруашылығы
28 304,3
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
28 304,3
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
28 253,1
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
51,2
3
Орман шаруашылығы
1 381 378,1
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 381 378,1
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 357 410,1
006
Жануарлар дүниесін қорғау
23 968,0
5
Қоршаған ортаны қорғау
329 962,8
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
329 962,8
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
167 426,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
71 804,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10 584,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
76 654,3
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
3 494,5
6
Жер қатынастары
79 386,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
79 386,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 386,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
474 437,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
474 437,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

200 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 184 441,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
103 327,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 798 530,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
996 280,8
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
20 000,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5 000,0
2
Водное хозяйство
28 304,3
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
28 304,3
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
28 253,1
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
51,2
3
Лесное хозяйство
1 381 378,1
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 381 378,1
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 357 410,1
006
Охрана животного мира
23 968,0
5
Охрана окружающей среды
329 962,8
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
329 962,8
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
167 426,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
71 804,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 584,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
76 654,3
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
3 494,5
6
Земельные отношения
79 386,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
79 386,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
79 386,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
474 437,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
474 437,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне

082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
30 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 002 850,7
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 002 850,7
9
Басқалар
6 218 668,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
147 227,0
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
120 004,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
27 223,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
172 831,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
172 831,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
162 335,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
162 335,0
261
Облыстың білім басқармасы
3 311 003,1
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
3 031 491,8
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
279 511,3
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
190 293,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
167 485,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 427,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
13 381,1
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
26 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
26 000,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 075 978,9
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 075 978,9
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
133 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
133 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
3 100 487,5
1
Борышқа қызмет көрсету
3 100 487,5

082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
30 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 002 850,7
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 002 850,7
9
Прочие
6 218 668,1
253
Управление здравоохранения области
147 227,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
120 004,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
27 223,0
257
Управление финансов области
172 831,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
172 831,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
162 335,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
162 335,0
261
Управление образования области
3 311 003,1
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 031 491,8
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
279 511,3
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
190 293,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
167 485,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 427,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
13 381,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
26 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
26 000,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 075 978,9
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 075 978,9
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
133 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
133 000,0
14
Обслуживание долга
3 100 487,5
1
Обслуживание долга
3 100 487,5

61 282,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
220 480,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
220 480,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
220 480,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 287 810,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 287 810,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
17 222 293,0
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 766,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
17 094 527,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
65 517,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 517,0
12
Көлiк және коммуникация
17 724 166,3
1
Автомобиль көлiгi
13 281 550,6
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 281 550,6
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9 850 449,6
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
815 486,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
2 615 615,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4 442 615,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 442 615,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 795,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
218 279,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 822 765,8
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 325 775,0
13
Басқалар
19 055 898,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
15 638 174,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 755 695,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 556 081,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
132 614,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

61 282,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
220 480,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
220 480,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
220 480,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 287 810,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 287 810,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
17 222 293,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
127 766,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
17 094 527,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
65 517,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
65 517,0
12
Транспорт и коммуникации
17 724 166,3
1
Автомобильный транспорт
13 281 550,6
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 281 550,6
002
Развитие транспортной инфраструктуры
9 850 449,6
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
815 486,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 615 615,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4 442 615,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 442 615,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
75 795,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
218 279,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 822 765,8
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 325 775,0
13
Прочие
19 055 898,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
15 638 174,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 755 695,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
30 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 556 081,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
132 614,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"