Әкімдіктің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 6 және мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 471 "Қостанай облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 3 және Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 93 бірлескен қаулысы және шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қыркүйекте № 24480 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің және Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 6 қаулысы мен 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 471 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6158 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері белгіленсін.";
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасы осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов
Қостанай облысының әкімдігі
2021 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 3 мен мәслихаттың

О внесении изменений в постановление акимата от 11 декабря 2015 года № 6 и решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 471 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Костанайской области"
Совместные постановление акимата Костанайской области от 8 сентября 2021 года № 3 и решение маслихата Костанайской области от 8 сентября 2021 года № 93. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2021 года № 24480
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 11 декабря 2015 года № 6 и решение Костанайского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 471 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6158) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Костанайской области, согласно приложению к настоящим совместным постановлению и решению.";
приложение к указанным совместным постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящим совместным постановлению и решению.
2. Настоящие постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение
к совместным постановлению и решению
акимата Костанайской области
от 8 сентября 2021 года № 3 и

2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 93
бірлескен қаулысы мен шешіміне
қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 6 қаулысына және мәслихаттың
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 471 шешіміне
қосымша
Қостанай облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері
Ауданның (қаланың) атауы
Жекеменшiк құқығымен немесе уақытша өтеулі жер пайдалану (жалдау) құқығымен берiлетiн ауылшаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері (гектармен)
Қазақстан Республикасының азаматтарына шаруа немесе фермерлік қожалық жүргізу үшін
Қазақстан Республикасының мемлекеттік емес заңды тұлғаларға және оған аффилиирленген тұлғаларға ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін
Барлығы
Оның ішінде суармалы
Барлығы
Оның ішінде суармалы
1
Алтынсарин
34
1
60
1
2
Амангелді

маслихата от 8 сентября 2021 года № 93
Приложение
к постановлению акимата
от 11 декабря 2015 года № 6
и решению маслихата
от 11 декабря 2015 года
№ 471
Минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Костанайской области
Наименование района (города)
Минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемые на праве частной собственности или на праве временного возмездного землепользования (аренды) (в гектарах)
гражданам Республики Казахстан для ведения крестьянского или фермерского хозяйства
негосударственным юридическим лицам и их аффилированным лицам для ведения сельскохозяйственного производства Республики Казахстан
Всего
В том числе орошаемые
Всего
В том числе орошаемые
1
Алтынсаринский
34
1
60
1
2
Амангельдинский