Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 549 "Қостанай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2021 жылғы 19 ақпандағы № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 ақпанда № 9786 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 549 шешіміне (2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9681 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60896107,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 40080639,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 150575,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1276708,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19388185,0 мың теңге;
2) шығындар – 69745600,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 163400,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1216865,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9902958,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9902958,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7 –тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 549 "О бюджете города Костаная на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 19 февраля 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 февраля 2021 года № 9786. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 549 (опубликовано 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9681) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60896107,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –40080639,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 150575,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1276708,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –19388185,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69745600,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 163400,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1216865,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9902958,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9902958,6 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. 2021 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 362523,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы, сессия төрағасы Б. Сандыбеков
Мәслихаттың
2021 жылғы 19 ақпандағы
№ 12 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2021 год в сумме 362523,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Костанайского городского маслихата, председатель сессии Б. Сандыбеков
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 февраля 2021 года
№ 12
Приложение 1
к решению маслихата от