Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 335 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 9798 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша жер учаскелеріне инженерлік желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов
Әкімдіктің
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 335 қаулысына
қосымша
1. "Тобыл маңы саябағына кіреберіс жолдарды қайта жаңарту", Қостанай қаласында орналасқан, жалпы алаңы 3,5405 гектар;
2. "Әбілсай–Наримановская көшелерінің шекарасындағы Тобольская көшесін қайта жаңарту", Қостанай қаласында орналасқан, жалпы алаңы 0,5772 гектар;
3. "Маяковский –Тобольская көшелерінің шекарасындағы Н. С. Фролов көшесін қайта жаңарту", Қостанай қаласында орналасқан, жалпы алаңы 0,7813 гектар;
4. "Абай даңғылы–Маяковский көшесінің шекарасындағы Н. С. Фролов көшесін қайта жаңарту" Қостанай қаласында орналасқан, жалпы алаңы 0,5851 гектар.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 24 февраля 2021 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2021 года № 9798
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации инженерных линий и сетей на земельные участки по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) разместить настоящее постановление на интернет – ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 24 февраля 2021 года
№ 335
1. "Реконструкция подъездных путей к Притобольскому парку", общей площадью 3,5405 гектар, расположенный в городе Костанай;
2. "Реконструкция улицы Тобольская в границах улиц Абильсай –Наримановская", общей площадью 0,5772 гектар, расположенный в городе Костанай;
3. "Реконструкция улицы Н. С. Фролова в границах улиц Маяковского - Тобольская", общей площадью 0,7813 гектар, расположенный в городе Костанай;
4. "Реконструкция улицы Н. С. Фролова в границах проспекта Абая – улицы Маяковского", общей площадью 0,5851 гектар, расположенный в городе Костанай.