Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 15 наурыздағы № 475 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 9815 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов
Әкімдіктің
2021 жылғы 15 наурыздағы
№ 475 қаулысына
қосымша
1. 6.05 (сол) жылу камерасынан 1 Май, Павлов, Гоголь көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,3548 гектар;
2. 6.07 (сол) жылу камерасынан О. Қозыбаев, Павлов, Гоголь көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,4992 гектар;
3. 6.08 (оң) жылу камерасынан Омар Досжанов, Павлов, С.Баймағамбетов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,6163 гектар;
4. 6.09 (оң) жылу камерасынан Омар Досжанов, С.Баймағамбетов, Павлов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,4535 гектар;
5. 6.11 (сол, оң) жылу камерасынан Омар Досжанов, Павлов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,3420 гектар;
6. 6.14 (оң) жылу камерасынан Омар Досжанов, Павлов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,1725 гектар;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 15 марта 2021 года № 475. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 марта 2021 года № 9815
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей, на земельные участки по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) разместить настоящее постановление на интернет – ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 15 марта 2021 года
№ 475
1. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 6.05 (левая) по улицам 1 Мая, Павлова, Гоголя, общей площадью 0,3548 гектар;
2. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 6.07 (левая) по улицам О. Козыбаева, Павлова, Гоголя, общей площадью 0,4992 гектара;
3. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 6.08 (правая) по улицам Омара Дощанова, Павлова, С. Баймагамбетова, общей площадью 0,6163 гектара;
4. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 6.09 (правая) по улицам Омара Дощанова, С. Баймагамбетова, Павлова, общей площадью 0,4535 гектар;
5. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 6.11 (левая, правая) по улицам Омара Дощанова, Павлова, общей площадью 1,3420 гектар;
6. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 6.14 (правая) по улицам Омара Дощанова, Павлова, общей площадью 0,1725 гектар;

7. 6.15 (сол) жылу камерасынан Гоголь, Павлов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0823 гектар;
8. 6.16 (оң) жылу камерасынан Абай даңғылы, Павлов көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,4919 гектар;
9. 7.01 (сол, оң) жылу камерасынан Тәуелсіздік, С.Баймағамбетов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,6045 гектар;
10. 7.02 (сол) жылу камерасынан С.Баймағамбетов көшесі, Әл-Фараби даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,1603 гектар;
11. 7.03 (сол, оң) жылу камерасынан С.Баймағамбетов, Л.Толстой, Гоголь көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,3341гектар;
12. 7.04 (сол) жылу камерасынан С.Баймағамбетов, Гоголь көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,6284 гектар;
13. 7.05 (сол, оң) жылу камерасынан Гоголь, С.Баймағамбетов, Павлов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,5277 гектар;
14. 7.10 (сол, оң) жылу камерасынан Пушкин, С.Баймағамбетов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,3916 гектар;
15. 7.11 (оң) жылу камерасынан Амангелді, С.Баймағамбетов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 2,2469 гектар;
16. 7.13 (сол) жылу камерасынан Победа, Шевченко көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2854 гектар;
17. 7.13 (тура) жылу камерасынан А.Байтұрсынов, Шевченко көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 2,1716 гектар;
18. 8.02 (сол, оң) жылу камерасынан Л.Толстой, Ы.Алтынсарин көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,6925 гектар;
19. 8.03 (оң жақ) жылу камерасынан Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің балалар шығармашылығы мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Ы. Алтынсарин, Гоголь, Л. Толстой көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0632 гектар;
20. 8.04 (сол) жылу камерасынан Гоголь, Ы.Алтынсарин көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,6349 гектар;
21. 8.05 (оң) жылу камерасынан Гоголь, Ы.Алтынсарин, Павлов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2516 гектар;
22. 8.06 (сол, оң) жылу камерасынан Павлов, Ы.Алтынсарин көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2973 гектар;
23. 9.01 (сол, оң) жылу камерасынан Әл-Фараби даңғылы Тәуелсіздік көшесі, Абай даңғылы, бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0870 гектар;

7. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 6.15 (левая) по улицам Гоголя, Павлова, общей площадью 0,0823 гектара;
8. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 6.16 (правая) по проспекту Абая, улице Павлова, общей площадью 0,4919 гектар;
9. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 7.01 (левая, правая) улицам Тәуелсіздік, С. Баймагамбетова, общей площадью 0,6045 гектар;
10. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 7.02 (левая) по улице С. Баймагамбетова, проспекта Аль-Фараби, общей площадью 0,1603 гектара;
11. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 7.03 (левая, правая) по улицам С. Баймагамбетова, Л. Толстого, Гоголя, общей площадью 0,3341 гектара;
12. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 7.04 (левая) по улицам С. Баймагамбетова, Гоголя, общей площадью 0,6284 гектара;
13. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 7.05 (левая, правая) по улицам Гоголя, С. Баймагамбетова, Павлова, общей площадью 0,5277 гектар;
14. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 7.10 (левая, правая) по улицам Пушкина, С. Баймагамбетова, общей площадью 0,3916 гектар;
15. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 7.11 (правая) по улицам Амангельды, С. Баймагамбетова, общей площадью 2,2469 гектар;
16. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 7.13 (левая) по улицам Победы, Шевченко, общей площадью 0,2854 гектара;
17. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 7.13 (прямо) по улицам А. Байтурсынова, Шевченко, общей площадью 2,1716 гектар;
18. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 8.02 (левая, правая) по улицам Л. Толстого, И. Алтынсарина, общей площадью 0,6925 гектар;
19. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 8.03 (правая) к коммунальному государственному учреждению "Школа детского творчества отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, по улицам И. Алтынсарина, Гоголя, Л. Толстого, общей площадью 0,0632 гектара;
20. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 8.04 (левая) по улицам Гоголя, И. Алтынсарина, общей площадью 0,6349 гектар;
21. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 8.05 (правая) по улицам Гоголя, И. Алтынсарина, Павлова, общей площадью 0,2516 гектар;
22. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 8.06 (левая, правая) по улицам Павлова, И. Алтынсарина, общей площадью 0,2973 гектара;
23. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 9.01 (левая, правая) по проспекту Аль-Фараби, улице Тәуелсіздік, проспекту Абая, общей площадью 0,0870 гектар;

24. 9.02 (сол) жылу камерасынан Әл-Фараби, Абай даңғылдары, Л.Толстой көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2249 гектар;
25. 9.02 (оң) жылу камерасынан Әл-Фараби, Абай даңғылдары, Л.Толстой көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,1670 гектар;
26. 9.04 (сол, оң) жылу камерасынан Л.Толстой көшесі, Абай даңғылы, Гоголь көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,9473 гектар;
27. 9.06 (сол, оң) жылу камерасынан Абай даңғылы, Гоголь көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,6035 гектар;
28. 10.01 (сол, оң) жылу камерасынан Тәуелсіздік, А.Қасымқанов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,5030 гектар;
29. 10.02 (сол) жылу камерасынан Пушкин, А.Қасымқанов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,1449 гектар;
30. 10.02 (оң, сол) жылу камерасынан Амангелді, А.Қасымқанов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0293 гектар;
31. 10.02 (тура) жылу камерасынан Амангелді, А.Қасымқанов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2423 гектар;
32. 12.06 (сол) жылу камерасынан Омар Досжанов, С.Мәуленов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,4617 гектар;
33. 12.06 (оң) жылу камерасынан Омар Досжанов, С.Мәуленов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,4447 гектар;
34. 12.10 (оң) жылу камерасынан С.Мәуленов көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,5811 гектар;
35. 12.12 (оң) жылу камерасынан С.Мәуленов көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,3157 гектар;
36. 12.15 (сол, оң) жылу камерасынан, 12.17 (сол) жылу камерасынан С.Мәуленов, Уральская көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 2,0818 гектар;
37. 12.21 (сол) жылу камерасынан Уральская көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0424 гектар;
38. 13.01 (оң) әуе торабынан 13.02 (сол) жылу камерасынан Карбышев, Полевая көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2877 гектар;
39. 13.03 (сол) әуе торабынан Карбышев көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,1868 гектар;
40. 13.04 (сол) әуе торабынан Карбышев көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0166 гектар;
41. 13.05 (сол) әуе торабынан Карбышев көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,9177 гектар;

24. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 9.02 (левая) по проспектам Аль-Фараби, Абая, улице Л. Толстого, общей площадью 0,2249 гектар;
25. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 9.02 (правая) по проспектам Аль-Фараби, Абая, улице Л. Толстого, общей площадью 0,1670 гектар;
26. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 9.04 (левая, правая) по улице Л. Толстого, проспекту Абая, улице Гоголя, общей площадью 1,9473 гектара;
27. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 9.06 (левая, правая) по проспекту Абая, улице Гоголя, общей площадью 1,6035 гектар;
28. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 10.01 (левая, правая) по улицам Тәуелсіздік, А. Касымканова, общей площадью 0,5030 гектар;
29. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 10.02 (левая) по улицам Пушкина, А. Касымканова, общей площадью 0,1449 гектар;
30. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 10.02 (правая, прямо) по улицам Амангельды, А. Касымканова, общей площадью 0,0293 гектара;
31. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 10.02 (прямо) по улицам Амангельды, А. Касымканова, общей площадью 0,2423 гектара;
32. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 12.06 (левая) по улицам Омара Дощанова, С. Мауленова, общей площадью 0,4617 гектар;
33. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 12.06 (правая) по улицам Омара Дощанова, С. Мауленова, общей площадью 1,4447 гектар;
34. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 12.10 (правая) по улице С. Мауленова, общей площадью 0,5811 гектар;
35. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 12.12 (правая) по улице С. Мауленова, общей площадью 0,3157 гектар;
36. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 12.15 (левая, правая) от тепловой камеры 12.17 (левая) по улицам С. Мауленова, Уральская, общей площадью 2,0818 гектар;
37. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 12.21 (левая) к железной дороге по улице Уральская, общей площадью 0,0424 гектар;
38. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 13.02 (левая) от воздушного узла 13.01 (правая) по улицам Карбышева, Полевая, общей площадью 0,2877 гектар;
39. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 13.03 (левая) по улице Карбышева, общей площадью 0,1868 гектар;
40. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 13.04 (левая) по улице Карбышева, общей площадью 0,0166 гектар;
41. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 13.05 (левая) по улице Карбышева, общей площадью 0,9177 гектар;

42. 13.06 (сол) әуе торабынан Карбышев көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,7558 гектар;
43. 13.07 (сол) әуе торабынан Карбышев көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,7931 гектар;
44. 13.08 (сол, оң) жылу камерасынан, 13.09 (сол) әуе торабынан 13.10 жылу камерасынан Карбышев, Чернышевский көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,6885 гектар;
45. 14.03 (сол) әуе торабынан Генерал Арыстанбеков көшесі, Абай даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0810 гектар;
46. 14.05 (сол) жылу камерасынан Волынов көшесі, Абай даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0100 гектар;
47. 14.08 (сол) әуе торабынан Абай даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,9648 гектар;
48. 14.10 а (оң) әуе торабынан Абай даңғылы, Быковский көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 3,3840 гектар;
49. 14.12 (оң) әуе торабынан Абай даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,5861 гектар;
50. 14.15 (сол) әуе торабынан Абай даңғылы, Бауман көшесі орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,0117 гектар;
51. 14.18 (оң) жылу камерасынан Абай даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,8962 гектар;
52. 14.20 (сол, оң) жылу камерасынан Абай даңғылы, А.Қасымқанов көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 3,0970 гектар;
53. 14.21 а (сол) әуе торабынан Абай даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0928 гектар;
54. 14.22 (сол) әуе торабынан Ы. Алтынсарин көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2186 гектар;
55. 14.23 (тура) әуе торабынан Ы. Алтынсарин көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,6632 гектар;
56. 15.02 (сол) жылу камерасынан Абай даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,0804 гектар;
57. 16.01 (оң) жылу камерасынан Воинов Интернационалистов көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,3122 гектар;
58. 16.02 (сол) жылу камерасынан Воинов Интернационалистов көшесі, 9 шағын ауданы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,8384 гектар;
59. 16.03 (оң) жылу камерасынан Воинов Интернационалистов, Садовая көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,2617 гектар;
60. 16.03 (сол) жылу камерасынан Воинов Интернационалистов көшесі, 9 шағын ауданы, Генерал Арыстанбеков көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,8333 гектар;

42. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 13.06 (левая) по улице Карбышева, общей площадью 0,7558 гектар;
43. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 13.07 (левая) по улице Карбышева, общей площадью 0,7931 гектар;
44. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 13.08 (левая, правая) от воздушного узла 13.09 (левая) от тепловой камеры 13.10 по улицам Карбышева, Чернышевского, общей площадью 1,6885 гектар;
45. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 14.03 (левая) по улице Генерала Арстанбекова, проспекту Абая, общей площадью 0,0810 гектар;
46. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 14.05 (левая) по улице Волынова, проспекту Абая, общей площадью 0,0100 гектар;
47. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 14.08 (левая) по проспекту Абая, общей площадью 0,9648 гектар;
48. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 14.10 а (правая) по проспекту Абая, улице Быковского, общей площадью 3,3840 гектар;
49. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 14.12 (правая) по проспекту Абая, общей площадью 1,5861 гектар;
50. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 14.15 (левая) по проспекту Абая, улице Баумана, общей площадью 1,0117 гектар;
51. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 14.18 (правая) по проспекту Абая, общей площадью 1,8962 гектара;
52. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 14.20 (левая, правая) по проспекту Абая, улице А. Касымканова, общей площадью 3,0970 гектар;
53. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 14.21 а (левая) по проспекту Абая, общей площадью 0,0928 гектар;
54. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 14.22 (левая) по улице И. Алтынсарина, общей площадью 0,2186 гектар;
55. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 14.23 (прямо) по улице И. Алтынсарина, общей площадью 0,6632 гектара;
56. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 15.02 (левая) по проспекту Абая, общей площадью 1,0804 гектара;
57. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.01 (правая) по улице Воинов Интернационалистов, общей площадью 0,3122 гектара;
58. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.02 (левая) по улице Воинов Интернационалистов, 9 микрорайон, общей площадью 0,8384 гектара;
59. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.03 (правая) по улицам Воинов Интернационалистов, Садовая, общей площадью 1,2617 гектар;
60. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.03 (левая) по улице Воинов Интернационалистов, 9 микрорайон, улице Генерала Арстанбекова, общей площадью 0,8333 гектара;

61. Складская көшесі, 15/1, 15/2 бойымен, Қобыланды батыр даңғылы бойымен жылу трассасы, жалпы алаңы 0,0684 гектар;
62. 16.05 (сол) жылу камерасынан Генерал Арыстанбеков, Воинов Интернационалистов көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,0788 гектар;
63. 16.06 (сол) жылу камерасынан Воинов Интернационалистов көшесі, 8 шағын ауданы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0823 гектар;
64. 16.07 (сол) жылу камерасынан Воинов Интернационалистов, 8 шағын ауданы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,8929 гектар;
65. 16.09 а (сол) жылу камерасынан Карбышев, В.Чкалов көшелері, 8 шағын ауданы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2118 гектар;
66. 16.10 (сол) жылу камерасынан В.Чкалов, Карбышев көшелері, 7 шағын ауданы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,6639 гектар;
67. 16.10 а (сол) әуе торабынан Карбышев көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0477 гектар;
68. 16.11 (сол) жылу камерасынан Карбышев, Волынов көшелері, 7 шағын ауданы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,7808 гектар;
69. 16.12 (сол) жылу камерасынан Карбышев, Волынов көшелері, 6 шағын ауданы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,1958 гектар;
70. 16.12 (оң жақ) жылу камерасынан Карбышев көшесі бойындағы "Қостанай КАМАЗ автоорталығы" ресей-қазақстан бірлескен кәсіпорын жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,7192 гектар;
71. 16.16 а (оң) жылу камерасынан Генерал Арыстанбеков көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,1316 гектар;
72. 17.02 (оң) жылу камерасынан А.П.Чехов, Ю.Журавлева көшелері бойымен орамішілік жылужелілері, жалпы алаңы 0,5042 гектар;
73. 17.02 (сол) жылу камерасынан Летунов көшесі 1 бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,6433 гектар;
74. 20.14 а (сол) Қобыланды батыр даңғылы бойымен әуе торабынан орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,1459 гектар;
75. 17.04 (тура) жылу камерасынан Садовая, Л.Беда, Сералин көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2418 гектар;
76. 18.01 (сол) жылу камерасынан Абай даңғылы, С.Баймағамбетов, Бауман көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2412 гектар;
77. 18.03 (сол) жылу камерасынан С. Баймағамбетов, Садовая, Бауман көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,6720 гектар;
78. 18.03 (оң) жылу камерасынан С. Баймағамбетов көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2970 гектар;

61. Тепловая трасса по улице Складская, 15/1, 15/2, по проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 0,0684 гектара;
62. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.05 (левая) по улицам Генерала Арстанбекова, Воинов Интернационалистов, общей площадью 1,0788 гектар;
63. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.06 (левая) по улице Воинов Интернационалистов, 8 микрорайон, общей площадью 0,0823 гектара;
64. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.07 (левая) по улице Воинов Интернационалистов, 8 микрорайон, общей площадью 0,8929 гектар;
65. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.09 а (левая) по улицам Карбышева, В. Чкалова, 8 микрорайон, общей площадью 0,2118 гектар;
66. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.10 (левая) по улицам В. Чкалова, Карбышева, 7 микрорайон, общей площадью 1,6639 гектар;
67. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 16.10 а (левая) по улице Карбышева, общей площадью 0,0477 гектар;
68. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.11 (левая) по улицам Карбышева, Волынова, 7 микрорайон, общей площадью 0,7808 гектар;
69. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.12 (левая) по улицам Карбышева, Волынова, 6 микрорайон, общей площадью 0,1958 гектар;
70. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.12 (правая) по улице Карбышева к зданию совместного российско-казахстанского предприятия товарищества с ограниченной ответственностью "Костанайский Автоцентр КАМАЗ", общей площадью 0,7192 гектара;
71. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 16.16 а (правая) по улице Генерала Арстанбекова, общей площадью 0,1316 гектар;
72. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 17.02 (правая) по улицам А.П. Чехова, Ю. Журавлевой, общей площадью 0,5042 гектара;
73. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 17.02 (левая) по улице Летунова 1, общей площадью 0,6433 гектара;
74. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 20.14 а (левая) по проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 0,1459 гектар;
75. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 17.04 (прямо) по улицам Садовая, Л. Беды, Сералина, общей площадью 0,2418 гектар;
76. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 18.01 (левая) по проспекту Абая, улицам С. Баймагамбетова, Баумана, общей площадью 0,2412 гектара;
77. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 18.03 (левая) по улицам С. Баймагамбетова, Садовая, Баумана, общей площадью 0,6720 гектар;
78. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 18.03 (правая) по улице С. Баймагамбетова, общей площадью 0,2970 гектар;

79. 18.03 (тура) жылу камерасынан С. Баймағамбетов, Садовая көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 2,7004 гектар;
80. 18.03 (тура) жылу камерасынан № 14 жылу магистралі Абай даңғылы, С.Баймағамбетов көшесі, бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,2184 гектар;
81. 19.01 (оң) жылу камерасынан Карбышев көшесі, 51, 53 бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,1411 гектар;
82. 19.02 (сол) жылу камерасынан Карбышев көшесі, 49 бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0221 гектар;
83. 19.04 (сол) жылу камерасынан Карбышев көшесі, 45 бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0210 гектар;
84. 19.05 (оң) әуе торабынан Юрий Гагарин, Карбышев көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,7975 гектар;
85. 20.03 (сол) әуе торабынан Қобыланды батыр даңғылы, Курганская көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,3859 гектар;
86. 19.06 (сол, оң) әуе торабынан Юрий Гагарин, Карбышев көшелері бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы 0,2744 гектар;
87. 20.02 (сол) әуе торабынан Қобыланды батыр даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,5128 гектар;
88. 20.03 (оң) жылу камерасынан Қобыланды батыр даңғылы, Курганская көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,7590 гектар;
89. 20.04 (сол) жылу камерасынан Текстильщиков көшесі, Қобыланды батыр даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,9755 гектар;
90. 20.06 (сол) жылу камерасынан Қобыланды батыр даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,4058 гектар;
91. 20.08 (сол) жылу камерасынан Қобыланды батыр даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,0066 гектар;
92. 20.09 (сол) жылу камерасынан Қобыланды батыр даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0870 гектар;
93. 20.10 (сол) жылу камерасынан Қобыланды батыр даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 1,6009 гектар;
94. 20.11 әуе торабынан Қобыланды батыр даңғылы, Киевская көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,0657 гектар;
95. 20.13 (сол) әуе торабынан Қобыланды батыр даңғылы, Киевская көшесі бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 2,1785 гектар;
96. 20.13 а (оң) жылу камерасынан Қобыланды батыр даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,1004 гектар;
97. 20.14 (оң) жылу камерасынан Қобыланды батыр даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,4548 гектар;

79. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 18.03 (прямо) по улицам С. Баймагамбетова, Садовая, общей площадью 2,7004 гектара;
80. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 18.03 (прямо) тепломагистраль № 14 по проспекту Абая, улице С. Баймагамбетова, общей площадью 0,2184 гектара;
81. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 19.01 (правая) по улице Карбышева, 51, 53, общей площадью 0,1411 гектар;
82. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 19.02 (левая) по улице Карбышева, 49, общей площадью 0,0221 гектар;
83. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 19.04 (левая) по улице Карбышева, 45, общей площадью 0,0210 гектар;
84. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 19.05 (правая) по улицам Юрия Гагарина, Карбышева, общей площадью 1,7975 гектар;
85. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 20.03 (левая) по проспекту Кобыланды батыра, улице Курганская, общей площадью 0,3859 гектар;
86. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 19.06 (левая, правая) по улицам Юрия Гагарина, Карбышева, общей площадью 0,2744 гектара;
87. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 20.02 (левая) по проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 0,5128 гектар;
88. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 20.03 (правая) по проспекту Кобыланды батыра, улице Курганская, общей площадью 1,7590 гектар;
89. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 20.04 (левая) по улице Текстильщиков, проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 0,9755 гектар;
90. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 20.06 (левая) по проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 0,4058 гектар;
91. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 20.08 (левая) по проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 1,0066 гектар;
92. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 20.09 (левая) по проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 0,0870 гектар;
93. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 20.10 (левая) по проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 1,6009 гектар;
94. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 20.11 по проспекту Кобыланды батыра, улице Киевская, общей площадью 0,0657 гектар;
95. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 20.13 (левая) по улице Киевская, проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 2,1785 гектар;
96. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 20.13 а (правая) по проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 0,1004 гектара;
97. Внутриквартальные тепловые сети от тепловой камеры 20.14 (правая) по проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 0,4548 гектар;

98. 20.14 (сол) әуе торабынан С. Көбеев көшесі, Қобыланды батыр даңғылы бойымен орамішілік жылу желілері, жалпы алаңы 0,8565 гектар.

98. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла 20.14 (левая) по улице С. Кубеева, проспекту Кобыланды батыра, общей площадью 0,8565 гектар.