Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 16 наурыздағы № 482 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 9821 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша жер учаскелеріне инженерлік желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов
Әкімдіктің
2021 жылғы 16 наурыздағы
№ 482 қаулысына
қосымша
1. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализация)", 5 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,1019 гектар;
2. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры)", 5 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0738 гектар;
3. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры)", 5 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0835 гектар;
4. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализация)", 5 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0784 гектар;
5. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры)", 5 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0561 гектар;
6. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализация)", 5 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,1122 гектар;
7. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 14 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,1124 гектар;
8. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 14 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,1833 гектар;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 16 марта 2021 года № 482. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 марта 2021 года № 9821
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации инженерных линий и сетей на земельные участки по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) разместить настоящее постановление на интернет – ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 16 марта 2021 года
№ 482
1. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (канализация)", квартал 5 дом 1, общей площадью 0,1019 гектар;
2. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод)", квартал 5 дом 1, общей площадью 0,0738 гектар;
3. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод)", квартал 5 дом 2, общей площадью 0,0835 гектар;
4. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (канализация)", квартал 5 дом 2, общей площадью 0,0784 гектара;
5. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод)", квартал 5 дом 3, общей площадью 0,0561 гектар;
6. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (канализация)", квартал 5 дом 3, общей площадью 0,1122 гектара;
7. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 14 дом 1, общей площадью 0,1124 гектара;
8. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 14 дом 2, общей площадью 0,1833 гектара;

9. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 14 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,1552 гектар;
10. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализация)", 15 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0866 гектар;
11. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализация)", 15 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0817 гектар;
12. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры)", 15 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0666 гектар;
13. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 18 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,1026 гектар;
14. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 18 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0543 гектар;
15. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 18 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0761 гектар;
16. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 18 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0180 гектар;
17. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 21 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0857 гектар;
18. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 21 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0967 гектар;
19. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 21 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0983 гектар;
20. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализацияның сыртқы су құбыры)", 82 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0143 гектар;
21. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализацияның сыртқы су құбыры)", 82 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0129 гектар;
22. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 82 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0455 гектар;
23. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 82 квартал 4-үй, жалпы алаңы 0,0898 гектар;
24. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 82 квартал 5-үй, жалпы алаңы 0,1027 гектар;

9. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 14 дом 3, общей площадью 0,1552 гектара;
10. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (канализация)", квартал 15 дом 1, общей площадью 0,0866 гектар;
11. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (канализация)", квартал 15 дом 2, общей площадью 0,0817 гектар;
12. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод)" квартал 15 дом 2, общей площадью 0,0666 гектар;
13. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 18 дом 1, общей площадью 0,1026 гектар;
14. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 18 дом 2, общей площадью 0,0543 гектара;
15. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 18 дом 3, общей площадью 0,0761 гектар;
16. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 18 дом 3, общей площадью 0,0180 гектар;
17. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 21 дом 1, общей площадью 0,0857 гектар;
18. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 21 дом 2, общей площадью 0,0967 гектар;
19. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 21 дом 3, общей площадью 0,0983 гектара;
20. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (наружный водопровод канализации)", квартал 82 дом 1, общей площадью 0,0143 гектара;
21. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (наружный водопровод канализации)", квартал 82 дом 2, общей площадью 0,0129 гектар;
22. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 82 дом 3, общей площадью 0,0455 гектар;
23. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 82 дом 4, общей площадью 0,0898 гектар;
24. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 82 дом 5 общей площадью 0,1027 гектар;

25. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализацияның сыртқы су құбыры)", 83 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0265 гектар;
26. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 83 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0681 гектар;
27. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализацияның сыртқы су құбыры)", 83 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0420 гектар;
28. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры)", 83 квартал 4-үй, жалпы алаңы 0,0871 гектар;
29. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализацияның сыртқы су құбыры)", 84 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0156 гектар;
30. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализацияның сыртқы су құбыры)", 84 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0251 гектар;
31. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализацияның сыртқы су құбыры)", 84 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0313 гектар;
32. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 85 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0746 гектар;
33. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализацияның сыртқы су құбыры)", 85 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0130;
34. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (су құбыры және канализациялық-сорғы станциясы)", 85 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,1200 гектар;
35. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (канализацияның сыртқы су құбыры)", 85 квартал 4-үй, жалпы алаңы 0,0240 гектар;
36. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 5 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0312 гектар;
37. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 5 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0144 гектар;
38. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 5 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0558 гектар;
39. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 14 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0124 гектар;
40. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 14 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0077 гектар;

25. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (наружный водопровод канализации)", квартал 83 дом 1, общей площадью 0,0265 гектар;
26. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 83 дом 2, общей площадью 0,0681 гектар;
27. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (наружный водопровод канализации)", квартал 83 дом 3, общей площадью 0,0420 гектар;
28. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод)", квартал 83 дом 4, общей площадью 0,0871 гектар;
29. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (наружный водопровод канализации)", квартал 84 дом 1, общей площадью 0,0156 гектар;
30. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (наружный водопровод канализации)", квартал 84 дом 2, общей площадью 0,0251 гектар;
31. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (наружный водопровод канализации)", квартал 84 дом 3, общей площадью 0,0313 гектар;
32. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 85 дом 1, общей площадью 0,0746 гектар;
33. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (наружный водопровод канализации)", квартал 85 дом 2, общей площадью 0,0130;
34. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (водопровод и канализационно-насосная станция)", квартал 85 дом 3, общей площадью 0,1200 гектар;
35. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (наружный водопровод канализации)", квартал 85 дом 4, общей площадью 0,0240 гектар;
36. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 5 дом 1, общей площадью 0,0312 гектар;
37. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 5 дом 2, общей площадью 0,0144 гектара;
38. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 5 дом 3, общей площадью 0,0558 гектар;
39. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 14 дом 1, общей площадью 0,0124 гектара;
40. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 14 дом 2, общей площадью 0,0077 гектар;

58. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 83 квартал 4-үй, жалпы алаңы 0,0142 гектар;
59. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 84 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0331 гектар;
60. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 84 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0390 гектар;
61. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 84 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0181 гектар;
62. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 85 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0084 гектар;
63. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 85 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0214 гектар;
64. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 85 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0032 гектар;
65. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (электрмен жабдықтау)", 85 квартал 4-үй, жалпы алаңы 0,0180 гектар;
66. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 5 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0725 гектар;
67. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 5 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0976 гектар;
68. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 5 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0289 гектар;
69. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 14 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0894 гектар;
70. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 14 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0520 гектар;
71. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 14 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,1039 гектар;
72. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 15 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0185 гектар;
73. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 15 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0520 гектар;
74. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 18 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0635 гектар;
75. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 18 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0781 гектар;

58. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 83 дом 4, общей площадью 0,0142 гектара;
59. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 84 дом 1, общей площадью 0,0331 гектар;
60. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 84 дом 2, общей площадью 0,0390 гектар;
61. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 84 дом 3, общей площадью 0,0181 гектар;
62. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 85 дом 1, общей площадью 0,0084 гектара;
63. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 85 дом 2, общей площадью 0,0214 гектар;
64. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 85 дом 3, общей площадью 0,0032 гектара;
65. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (электроснабжение)", квартал 85 дом 4, общей площадью 0,0180 гектар;
66. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 5 дом 1, общей площадью 0,0725 гектар;
67. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 5 дом 2, общей площадью 0,0976 гектар;
68. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 5 дом 3, общей площадью 0,0289 гектар;
69. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 14 дом 1, общей площадью 0,0894 гектара;
70. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 14 дом 2, общей площадью 0,0520 гектар;
71. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 14 дом 3, общей площадью 0,1039 гектар;
72. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 15 дом 1, общей площадью 0,0185 гектар;
73. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 15 дом 2, общей площадью 0,0520 гектар;
74. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 18 дом 1, общей площадью 0,0635 гектар;
75. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 18 дом 2, общей площадью 0,0781 гектар;

94. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 85 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0840 гектар;
95. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (жылу желісі)", 85 квартал 4-үй, жалпы алаңы 0,0449 гектар;
96. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (газбен жабдықтау)", 82 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0025 гектар;
97. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (газбен жабдықтау)", 82 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0023 гектар;
98. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (газбен жабдықтау)", 83 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0032 гектар;
99. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (газбен жабдықтау)", 83 квартал 3-үй, жалпы алаңы 0,0058 гектар;
100. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (газбен жабдықтау)", 84 квартал 1-үй, жалпы алаңы 0,0024 гектар;
101. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (газбен жабдықтау)", 84 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0007 гектар;
102. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (газбен жабдықтау)", 85 квартал 2-үй, жалпы алаңы 0,0028 гектар;
103. "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйлерге инженерлік желілер (газбен жабдықтау)", 85 квартал 4-үй, жалпы алаңы 0,0006 гектар.

94. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 85 дом 3, общей площадью 0,0840 гектар;
95. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (теплосеть)", квартал 85 дом 4, общей площадью 0,0449 гектар;
96. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (газоснабжение)", квартал 82 дом 1, общей площадью 0,0025 гектар;
97. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (газоснабжение)", квартал 82 дом 2, общей площадью 0,0023 гектара;
98. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (газоснабжение)", квартал 83 дом 1, общей площадью 0,0032 гектара;
99. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (газоснабжение)", квартал 83 дом 3, общей площадью 0,0058 гектар;
100. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (газоснабжение)", квартал 84 дом 1, общей площадью 0,0024 гектара;
101. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (газоснабжение)", квартал 84 дом 2, общей площадью 0,0007 гектар;
102. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (газоснабжение)", квартал 85 дом 2, общей площадью 0,0028 гектар;
103. "Инженерные сети к жилым домам в жилом массиве Кунай города Костанай (газоснабжение)", квартал 85 дом 4, общей площадью 0,0006 гектар.