Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 565 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 наурызда № 9844 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне коммуналдық, инженерлік желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында, Қостанай қаласы Гашек көшесі 1/4 мекенжайында орналасқан жер учаскелеріне қауымдық сервитут келесі объектілер бойынша белгіленсін:
"Бокс мектебі ғимаратына сумен жабдықтаудың инженерлік коммуникацияларының құрылысы", жалпы алаңы 0,0421 гектар;
"Бокс мектебі ғимаратына электрмен жабдықтаудың инженерлік коммуникацияларының құрылысы", жалпы алаңы 0,0670 гектар;
"Бокс мектебі ғимаратына канализация инженерлік коммуникацияларының құрылысы", жалпы алаңы 0,1589 гектар.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 30 марта 2021 года № 565. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 марта 2021 года № 9844
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костанай" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных линий и сетей на земельные участки, расположенные в городе Костанай, по улице Гашека 1/4 по следующим объектам:
"Строительство инженерных коммуникаций водоснабжение к зданию школы бокса", общей площадью 0,0421 гектар;
"Строительство инженерных коммуникаций электроснабжение к зданию школы бокса", общей площадью 0,0670 гектар;
"Строительство инженерных коммуникаций канализация к зданию школы бокса", общей площадью 0,1589 гектар.
2. Государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) разместить настоящее постановление на интернет – ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов