Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 548 "Рудный қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 84 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25847 болып тіркелді
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 548 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9666 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 602 734,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 802 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50 295,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 72 158,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 677 355,6 мың теңге;
2) шығындар – 27 512 716,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 940 470,9 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 940 470,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 850 452,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 850 452,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 548 "О городском бюджете города Рудного на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 10 декабря 2021 года № 84. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25847
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 548 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9666), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Рудного на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 602 734,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 802 926,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 295,1 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 72 158,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 3 677 355,6 тысячи тенге;
2) затраты – 27 512 716,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 940 470,9 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 940 470,9 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 850 452,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 850 452,8 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.