Мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 358 "Арқалық қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2021 жылғы 6 қыркүйектегі № 56 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қыркүйекте № 24374 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 358 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9663) болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11457525,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2190565,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21166,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 126224,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9119570,9 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 2788449,0 мың теңге;
2) шығындар – 11691131,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16709,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 26253,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 9544,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 113000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 113000,0 тысяч теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -363314,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 363314,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 26253,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9544,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 346605,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен 415408,0 мың теңге, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 51439,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 487841,3 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2020 года № 358 "О бюджете города Аркалыка на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 6 сентября 2021 года № 56. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2021 года № 24374. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 358 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9663) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11457525,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2190565,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21166,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 126224,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9119570,9 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2788449,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11691131,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16709,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 26253,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9544,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 113000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 113000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -363314,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 363314,8 тысяч тенге:
поступление займов – 26253,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9544,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 346605,8 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 415408,0 тысяч тенге, из Национального фонда Республики Казахстан 51439,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 487841,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата

8 556,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
843 111,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
218 812,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
218 812,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
218 812,0
2
Әлеуметтiк көмек
510 753,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
510 753,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
193 076,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 256,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 101,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
81 656,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68 454,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
42 827,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
55 321,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42 062,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
113 546,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
113 546,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 542,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 094,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
21 024,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
26 886,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 185 704,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
141 377,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлiмi
21 389,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 038,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 351,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

8 556,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
843 111,8
1
Социальное обеспечение
218 812,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
218 812,0
005
Государственная адресная социальная помощь
218 812,0
2
Социальная помощь
510 753,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
510 753,8
002
Программа занятости
193 076,8
006
Оказание жилищной помощи
3 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 256,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 101,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
81 656,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68 454,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
42 827,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55 321,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42 062,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
113 546,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
113 546,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61 542,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 094,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21 024,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
26 886,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 185 704,1
1
Жилищное хозяйство
141 377,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21 389,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 038,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 351,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)