Арқалық қаласы Аңғар ауылы әкімінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 3 "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Аңғар ауылы әкімінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 желтоқсанда № 25563 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Арқалық қаласы Аңғар ауылы әкімінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 3 "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8559 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Арқалық қаласы Аңғар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жариялағанынан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласы Аңғар ауылының әкімі М. Жарасбаев

О признании утратившим силу решения акима села Ангарское города Аркалыка от 27 июня 2019 года № 3 "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком"
Решение акима села Ангарское города Аркалыка Костанайской области от 26 ноября 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25563
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима села Ангарское города Аркалыка от 27 июня 2019 года № 3 "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8559).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Ангарское города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Ангарское города Аркалыка М. Жарасбаев