Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 456 "Лисаков қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 21 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 наурызда № 9829 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 456 шешіміне (2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9670 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4860877,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2935792,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 44591,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 31294,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1849200,0 мың теңге;
2) шығындар – 4860943,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -107,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 40,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -40,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы Г. Шутаева
Қалалық мәслихатының хатшысы С. Шалдыбаева
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 456 "О бюджете города Лисаковска на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 19 марта 2021 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 марта 2021 года № 9829
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 456 (опубликовано 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9670) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4860877,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2935792,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 44591,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 31294,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1849200,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4860943,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -107,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 40,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -40,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной сессии Г. Шутаева
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
Приложение 1
к решению маслихата