Лисаков қаласындағы салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 26 шілдедегі № 247 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 тамызда № 23796 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 14 қазандағы № 372 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 14.10.2021 № 372 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в городе Лисаковске
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 26 июля 2021 года № 247. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2021 года № 23796. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 14 октября 2021 года № 372
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 14.10.2021 № 372 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Методикой расчета коэффициента зонирования, утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475, акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Лисаков қаласындағы салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Лисаков қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жариялағанынан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Лисаковске, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Ибраев
Лисаков
қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 26 шілдедегі
№ 247 қаулысына
қосымша
Лисаков қаласындағы салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Лисаков қаласы, Банковская көшесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким города Лисаковска А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
города Лисаковска
от 26 июля 2021 года
№ 247
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Лисаковске
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
1
Город Лисаковск, улица Банковская