Лисаков қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 31 тамыздағы № 70 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қыркүйекте № 24204 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мыналардың:
1) мәслихаттың "Лисаков қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 тамыздағы № 132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7189 болып тіркелген) шешімінің;
2) мәслихаттың "Мәслихаттың 2017 жылғы 3 тамыздағы № 132 "Лисаков қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 454 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9659 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының хатшысы С. Шалдыбаева

О признании утратившими силу некоторых решений Лисаковского городского маслихата
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 31 августа 2021 года № 70. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24204
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Лисаковску" от 3 августа 2017 года № 132 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7189);
2) решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 3 августа 2017 года № 132 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Лисаковску" от 14 декабря 2020 года № 454 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9659).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева