Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 346 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 9705 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147836,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8873,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 138943,0 мың теңге;
2) шығындар – 151465,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3629,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3629,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.09.2021 № 41 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 18294,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50781,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3818,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 46963,0 мың теңге;
2) шығындар – 52215,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1434,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1434,5 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.09.2021 № 41 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 19051,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2021 года № 9705.
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 147836,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8873,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 138943,0 тысяч тенге;
2) затраты – 151465,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3629,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3629,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.09.2021 № 41 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Убаганского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 18294,0 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50781,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3818,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 46963,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52215,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1434,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1434,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.09.2021 № 41 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Мариям Хәкімжановой на 2021 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 19051,0 тысяча тенге.

5. Алтынсарин ауданы Большая Чураковка ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39859,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2891,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36968,0 мың теңге;
2) шығындар – 40779,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -920,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 920,6 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.09.2021 № 41 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Большая Чураковка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 19922,0 мың теңге сомасында көздегені ескерілсін.
7. Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16878,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1910,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14968,0 мың теңге;
2) шығындар – 17205,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -327,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 327,6 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.09.2021 № 41 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған Димитров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 8368,0 мың теңге сомасында көздегені ескерілсін.
9. Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округтің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19968,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2655,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

5. Утвердить бюджет Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39859,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2891,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36968,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40779,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -920,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 920,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.09.2021 № 41 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Большечураковского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 19922,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Димитровского сельского округа Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16878,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1910,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 14968,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17205,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -327,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 327,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.09.2021 № 41 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете Димитровского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 8368,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19968,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2655,0,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 17313,0 мың теңге;
2) шығындар – 20743,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -775,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 775,6 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.09.2021 № 41 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Ілияс Омаров атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11162,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Алтынсарин ауданы Омар Шипин атындағы ауылдық округтің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19425,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1106,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18319,0 мың теңге;
2) шығындар – 19536,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111,7 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.09.2021 № 41 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Омар Шипин атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 13510,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19620,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1771,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17849,0 мың теңге;
2) шығындар – 20912,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1292,8 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 17313,0 тысячи тенге;
2) затраты – 20743,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -775,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 775,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.09.2021 № 41 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Ильяса Омарова на 2021 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 11162,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет сельского округа имени Омара Шипина Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19425,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1106,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18319,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19536,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 111,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.09.2021 № 41 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Омара Шипина на 2020 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 13510,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Красный Кордон Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19620,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1771,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17849,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20912,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1292,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1292,8 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.09.2021 № 41 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2021 жылға арналған Красный Кордон ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 12749,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Алтынсарин ауданы Новоалексеев ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14665,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 726,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13939,0 мың теңге;
2) шығындар – 14984,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -319,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319,6 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.09.2021 № 41 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2021 жылға арналған Новоалексеев ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 10439,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Алтынсарин ауданы Свердловка ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17590,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 999,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16591,0 мың теңге;
2) шығындар – 17968,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -378,9 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1292,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.09.2021 № 41 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете села Красный Кордон на 2021 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 12749,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Новоалексеевка Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14665,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 726,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13939,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14984,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -319,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 319,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.09.2021 № 41 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджете села Новоалексеевка на 2021 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 10439,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Свердловка Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17590,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 999,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16591,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17968,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -378,9 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 378,9 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.09.2021 № 41 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2021 жылға арналған Свердловка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 10195,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Ңлкин
Мәслихат хатшысының м.а. А. Уразбаева
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 378,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.09.2021 № 41 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, что в бюджете села Свердловка на 2021 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 10195,0 тысяч тенге.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии К. Ңлкин
И.о. секретаря маслихата А. Уразбаева
Приложение 1
к решению маслихата