"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" Амангелді ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 қыркүйектегі № 175 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 қыркүйекте № 24536 болып тіркелді
Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" Амангелді ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 10 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7531 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі тақырып жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері:
1) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі № 25 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 57 (елу жеті) теңге 52 (елу екі) тиын мөлшерінде;
2) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі, № 21 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 77 (жетпіс жеті) теңге 4 (төрт) тиын мөлшерінде;
3) Амангелді ауданы Амангелді ауылы М. Маметова көшесі № 19 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 73 (жетпіс үш) теңге 57 (елу жеті) тиын мөлшерінде;
4) Амангелді ауданы Амангелді ауылы М. Маметова көшесі № 17 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 87 (сексен жеті) теңге 64 (алпыс төрт) тиын мөлшерінде;
5) Амангелді ауданы Амангелді ауылы М. Маметова көшесі № 23 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 108 (жүз сегіз) теңге 21 (жиырма бір) тиын мөлшерінде белгіленсін.".
2. "Амангелді ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі Т. Карбозов

О внесении изменений в постановление акимата Амангельдинского района от 29 января 2018 года № 10 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 21 сентября 2021 года № 175. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2021 года № 24536
Акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Амангельдинского района "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 29 января 2018 года № 10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7531) следующие изменения:
заголовок на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда:
1) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 25, в размере 57 (пятьдесят семь) тенге 52 (пятьдесят две) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
2) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 21, в размере 77 (семьдесят семь) тенге 4 (четыре) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
3) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица М. Маметовой дом № 19, в размере 73 (семьдесят три) тенге 57 (пятьдесят семь) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
4) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица М. Маметовой дом № 17, в размере 87 (восемьдесят семь) тенге 64 (шестьдесят четыре) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
5) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица М. Маметовой дом № 23, в размере 108 (сто восемь) тенге 21 (двадцать один) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц.".
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции акимата Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района Т. Карбозов