Мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 421 "Амангелді ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2021 жылғы 21 қыркүйектегі № 74 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 қыркүйекте № 24539 болып тіркелді
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 421 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9660 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 661 937,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 528 811,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 705,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 311,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 115 110,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 637 610,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 29 312,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 43 755,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 14 443,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 51 165,5 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 51 165,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 56 150,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2020 года № 421 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21 сентября 2021 года № 74. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2021 года № 24539
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 421 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9660) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 661 937,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 528 811,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 705,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 311,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 115 110,9 тысяча тенге;
2) затраты – 3 637 610,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 312,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 755,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 443,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 51 165,5 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 51 165,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 56 150,0 тысяч тенге;

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
51 165,5
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
51 165,5
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-56 150,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
56 150,0

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
51 165,5
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
51 165,5
V. Дефицит (профицит) бюджета
-56 150,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
56 150,0