Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 111 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 шілдеде № 23636 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Әулиекөл аудандық (аумақтық) сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Әкімдіктің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2020 жылғы 26 мамырдағы № 62 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9225 болып тіркелген);
2) "Әкімдіктің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 62 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 224 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9645 болып тіркелген).
3. "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Әулиекөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Теменов
"Келісілді"
Әулиекөл аудандық (аумақтық)
сайлау комиссиясы
Әкімдіктің
2021 жылғы 21 шілдедегі
№ 111 қаулысына
қосымша
Әуликөл ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 15.02.2023 № 93 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Әулиекөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Сұлтан Баймағамбетов атындағы Әулиекөл мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, 1 Май көшесі, 43
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Әулиекөл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында, Тұрғымбаев көшесі, 21
Алтынсарин көшесі, 2-үйге қарама қарсы
"AMANAT" партиясы" қоғамдық бірлестігінің Қостанай облысы Әулиекөл аудандық филиалы ғимаратының жанында, Баймағамбетов көшесі, 25
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Шоқан Уәлиханов атындағы Әулиекөл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Байтұрсынов көшесі, 1Б
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің И.Я. Сьянов атындағы Әулиекөл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Кустанайская көшесі, 2
2
Көктал ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 21 июля 2021 года № 111. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23636.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Аулиекольской районной (территориальной) избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата:
1) "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 26 мая 2020 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9225);
2) "О внесении изменения в постановление акимата от 26 мая 2020 года № 62 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 15 декабря 2020 года № 224 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9645).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аулиекольского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Теменов
"Согласовано"
Аулиекольская районная
(территориальная)
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
от 21 июля 2021 года
№ 111
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Аулиекольского района
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Аулиекольского района Костанайской области от 15.02.2023 № 93 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Аулиеколь
возле здания коммунального государственного учреждения "Аулиекольская школа - гимназия имени Султана Баймагамбетова отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица 1 Мая, 43
возле здания коммунального государственного предприятия "Аулиекольская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области, улица Тургумбаева, 21
напротив дома 2, по улице Алтынсарина
возле здания Аулиекольского районного филиала Костанайской области общественного объединения "Партия "AMANAT", улица Баймагамбетова, 25
возле здания коммунального государственного учреждения "Аулиекольская общеобразовательная школа имени Шокана Уалиханова отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Байтурсынова, 1Б
возле здания коммунального государственного учреждения "Аулиекольская общеобразовательная школа имени И.Я. Сьянова отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Кустанайская, 2
2
село Коктал

"Әулиекөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорының Көктал ауылы мәдениет үйінің ғимараты, № 1 көшесі, 56
3
Құсмұрын кенті
Ленин көшесі, 67-үйге қарама қарсы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорының Құсмұрын кенті мәдениет үйінің ғимараты, Ленин көшесі, 59
Калинин көшесі, 31-үйге қарама қарсы
4
Первомай ауылы
"Ауле-Би" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратының жанында, Советская көшесі, 31
5
Тимофеев ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Тимофеев жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, Школьный тұйық көшесі, 6
Аманқарағай ауылдық округі
6
Аманқарағай ауылы
"Аманқарағай станциясы" вокзалы ғимаратының жанында, Вокзальный көшесі, 6 А
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Аманқарағай ауылының Аманқарағай дәрігерлік амбулаториясының ғимаратының жанында, Приэлеваторный көшесі, 16
"Тамаша" демалыс орталығының ғимаратының жанында, Комсомольский көшесі, 3
7
Лесное ауылы
Қостанай облысы әкімдігі табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Семиозерное орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, № 1 көшесі, 22
Диев ауылдық округі
8
Диев ауылы
"Агрофирма "Диевская" жауапкершілігі шектеулі серіктестегінің мәдениет үй ғимаратының жанында, Абай көшесі, 11
9
Қ. Тұрғымбаев ауылы
Абай көшесі, 22-үй, 1-пәтерге қарама қарсы
Қазанбасы ауылдық округі
10
Октябрь ауылы

возле здания дома культуры села Коктал государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Аулиекольского района". улица № 1, 56
3
поселок Кушмурун
напротив дома 67, по улице Ленина
возле здания дома культуры поселка Кушмурун государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Аулиекольского района", улица Ленина, 59
напротив дома 31, по улице Калинина
4
село Первомайское
возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Ауле-Би", улица Советская, 31
5
село Тимофеевка
возле здания коммунального государственного учреждения "Тимофеевская общеобразовательная школа отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, переулок Школьный, 6
Аманкарагайский сельский округ
6
село Аманкарагай
возле здания вокзала "Станция Аманкарагай", улица Вокзальная, 6 А
возле здания Аманкарагайской врачебной амбулатории села Аманкарагай Аулиекольского района Костанайской области, улица Приэлеваторная, 16
возле здания центра досуга "Тамаша", улица Комсомольская, 3
7
село Лесное
возле здания коммунального государственного учреждения "Семиозерное учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области, улица № 1, 22
Диевский сельский округ
8
село Диевка
возле здания дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Агрофирма "Диевская", улица Абая, 11
9
село К. Тургумбаева
напротив квартиры 1, дома 22, по улице Абая
Казанбасский сельский округ
10
село Октябрьское

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің № 1 Қазанбасы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, Ленин көшесі, 14
11
Қазанбасы ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің № 2 Қазанбасы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, Степная көшесі, 7
Москалев ауылдық округі
12
Москалев ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Москалев жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, Восточная көшесі, 15
Новоселов ауылдық округі
13
Новоселов ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Новоселовка жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, Баймағамбетов көшесі, 15
14
Аққұдық ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Аққұдық негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, № 3 көшесі, 15
15
Сосновка ауылы
"Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Сосновка негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, № 5 көшесі, 11
Новонежин ауылдық округі
16
Новонежин ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Батыржан Кенжетаев атындағы Новонежин жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, Щорс көшесі, 2
17
Лаврентьев ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Лаврентьев негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, № 1 көшесі, 31
Сұлукөл ауылдық округі
18
Юльев ауылы
"Племзавод Сулуколь" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратының жанында, Ленин көшесі, 25
19
Федосеевка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Федосеев негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, Баймағамбетов көшесі, 111
Чернигов ауылдық округі
20
Чернигов ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Чернигов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, Ленин көшесі, 33
21
Харьков ауылы

возле здания коммунального государственного учреждения "Казанбасская общеобразовательная школа № 1 отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Ленина, 14
11
село Казанбасы
возле здания коммунального государственного учреждения "Казанбасская общеобразовательная школа № 2 отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Степная, 7
Москалевский сельский округ
12
село Москалевка
возле здания коммунального государственного учреждения "Москалевская общеобразовательная школа отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Восточная, 15
Новоселовский сельский округ
13
село Новоселовка
возле здания коммунального государственного учреждения "Новоселовская общеобразовательная школа отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Баймагамбетова, 15
14
село Аккудук
возле здания коммунального государственного учреждения "Аккудукская основная средняя школа отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица № 3, 15
15
село Сосновка
возле здания коммунального государственного учреждения "Сосновская основная средняя школа отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица № 5, 11
Новонежинский сельский округ
16
село Новонежинка
возле здания коммунального государственного учреждения "Новонежинская общеобразовательная школа имени Батыржана Кенжетаева отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Щорса, 2
17
село Лаврентьевка
возле здания коммунального государственного учреждения "Лаврентьевская основная средняя школа отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица № 1, 31
Сулукольский сельский округ
18
село Юльевка
возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Племзавод Сулуколь", улица Ленина, 25
19
село Федосеевка
возле здания коммунального государственного учреждения "Федосеевская основная средняя школа отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Баймагамбетова, 111
Черниговский сельский округ
20
село Черниговка
возле здания коммунального государственного учреждения "Черниговская общеобразовательная школа отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Ленина, 33
21
село Харьковка

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің Харьков бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, № 1 көшесі, 1

возле здания коммунального государственного учреждения "Харьковская начальная школа отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица № 1, 1