Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 434 "Әулиекөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 71 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25703 болып тіркелді
Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 434 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9675 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 540 040,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 453 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34 809,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 203,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 043 098,6 мың теңге;
2) шығындар – 6 579 713,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 103 854,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 169 894,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 040,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 28 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 171 526,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171 526,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 434 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 9 декабря 2021 года № 71. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25703
Аулиекольский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аулиекольского районного маслихата Костанайской области "О районном бюджете Аулиекольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 434, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9675) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 540 040,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 453 930,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 809,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 203,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 043 098,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6 579 713,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 103 854,0 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 169 894,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66 040,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 171 526,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171 526,8 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.