Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 9703 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Архангельск ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 666,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 332,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 334,6 мың теңге;
2) шығындар – 19 494,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -828,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 828,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 9 812,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
2-1. 2021 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
3) ауылдық округ аппаратының ағымдағы шығыстарына.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.07.2021 № 45 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Аршалы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 324,8 мың теңге, оның iшiнде:

О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2021 года № 9703.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 666,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 332,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 334,6 тысячи тенге;
2) затраты – 19 494,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -828,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 828,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9 812,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
3) текущие расходы аппарата сельского округа.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.07.2021 № 45 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 324,8 тысячи тенге, в том числе по:

салықтық түсімдер бойынша – 2 881,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 443,8 мың теңге;
2) шығындар – 29 204,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -880,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 880,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 16 164,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2021 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
3) ауылдық округ аппаратының ағымдағы шығыстарына.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Әйет ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 353,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 480,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 873,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 499,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 146,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 146,0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2021 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 11 265,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

налоговым поступлениям – 2 881,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 443,8 тысячи тенге;
2) затраты – 29 204,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -880,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 880,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 16 164,0 тысячи тенге.
5. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) текущие расходы аппарата сельского округа;
3) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 353,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 480,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 873,0 тысячи тенге;
2) затраты – 25 499,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 146,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 146,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 11 265,0 тысяч тенге.

8. 2021 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) көше жарығын жөндеуге;
3) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
4) ауылдық округ аппаратының ағымдағы шығыстарына.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Глебовка ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 079,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 725,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 354,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 529,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -450,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 450,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-1. 2021 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округ аппаратының ағымдағы шығыстарына;
2) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 11 199,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Денисов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 158 966,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 852,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 142 114,3 мың теңге;
2) шығындар – 160 502,3 мың теңге;

8. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) ремонт уличного освещения;
3) текущие расходы аппарата сельского округа;
4) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить бюджет села Глебовка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 079,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 725,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 354,0 тысячи тенге;
2) затраты – 15 529,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -450,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 450,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
9-1. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) текущие расходы аппарата сельского округа;
2) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 11 199,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 158 966,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 852,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 142 114,3 тысяч тенге;
2) затраты – 164 502,3 тысячи тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 536,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 536,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Денисов ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 49 647,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. 2021 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) қызметтік автокөлік сатып алуға;
3) жолдарды ағымдағы жөндеуге;
4) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Красноармейск ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 285,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 547,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 738,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 199,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -914,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 914,0 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2021 жылға арналған Красноармейск ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 9 992,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15-1. 2021 жылға арналған Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 536,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 536,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 49 647,0 тысяч тенге.
13. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) приобретение служебного автотранспорта;
3) текущий ремонт дорог;
4) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 285,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 547,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 738,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 199,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -914,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 914,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9 992,0 тысячи тенге.
15-1. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:

трансферттер түсімі бойынша – 12 856,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 664,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 204,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 204,0 мың теңге.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2021 жылға арналған Перелески ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 7 154,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19-1. 2021 жылға арналған Перелески ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.
Ескерту. Шешім 19-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Покров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 343,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 020,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 323,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 569,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -226,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226,0 мың теңге.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. 2021 жылға арналған Покров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 9 682,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
22. 2021 жылға арналған Покров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

поступлениям трансфертов – 12 856,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 664,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 204,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 204,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 18 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
19. Учесть, что в бюджете села Перелески на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 7 154,0 тысячи тенге.
19-1. Учесть, что в бюджете села Перелески на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 343,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 020,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 323,0 тысячи тенге;
2) затраты – 17 569,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -226,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
21. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9 682,0 тысячи тенге.
22. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:

қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -501,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 501,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2021 жылға арналған Свердлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 10 868,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
26-1. 2021 жылға арналған Свердлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.
Ескерту. Шешім 26-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. Тельман ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 251,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 748,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 503,7 мың теңге;
2) шығындар – 30 580,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 329,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 329,0 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. 2021 жылға арналған Тельман ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 14 040,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
29. 2021 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) көшені жарықтандыруға;
3) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -501,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 501,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
26. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10 868,0 тысяч тенге.
26-1. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 26-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
27. Утвердить бюджет Тельманского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 251,7 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 748,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 503,7 тысячи тенге;
2) затраты – 30 580,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 329,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 329,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
28. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 14 040,0 тысяч тенге.
29. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) уличное освещение;
3) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.

Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.11.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрайымы К. Амантаева
Денисов аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы С. Шерер
Денисов аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 2 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 29 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.11.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
30. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата К. Амантаева
Исполняющий обязанности секретаря Денисовского районного маслихата С. Шерер
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата
от 8 января 2021 года
№ 2
Бюджет Архангельского сельского округа на 2021 год