Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 97 "Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 15 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 наурызда № 9801 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 97 шешіміне (2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9662 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 622 152,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 084 167,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 480,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 694,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 531 811,5 мың теңге;
2) шығындар –3 622 162,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 45 849,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 70 008,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу –24 159,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 45 858,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 858,9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1- тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Төмен тұрған бюджеттерге бөлінетін нысаналы ағымдағы трансферттер осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 2021 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттерді қайтару 9,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 7,2 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 2,7 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 97 "О бюджете Денисовского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 25 февраля 2021 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 марта 2021 года № 9801. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 97 (опубликовано 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9662) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 622 152,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 084 167,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 480,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 694,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 531 811,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 622 162,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 849,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 008,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 159,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 45 858,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 858,9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Утвердить целевые текущие трансферты, передаваемые нижестоящим бюджетам согласно приложению 4 к настоящему решению.";
дополнить указанное решение пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в бюджете района на 2021 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 9,9 тысяч тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 7,2 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 2,7 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.