Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 338 "Жангелдин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 19 ақпандағы № 10 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 ақпанда № 9780 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 338 шешіміне (2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9678 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 953 230,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 409 545,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 567,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –10 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 532 618,4 мың теңге;
2) шығындар – 4 274 023,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 365,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 17 502,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 137,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –20 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 354 158,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 354 158,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Елеутов
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Жангелдин
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 338 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 19 февраля 2021 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2021 года № 9780. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 338 (опубликовано 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9678) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 953 230,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 409 545,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 567,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 532 618,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4 274 023,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 365,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 17 502,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 137,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 354 158,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 354 158,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Т. Елеутов
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение
к решению Джангельдинского
районного маслихата