Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 467 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 9706 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 602 143,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 105 685,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 451,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 493 007,8 мың теңге;
2) шығындар – 636 660,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 516,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 516,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 57 997,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Жітіқара қаласының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. Кезекті қаржы жылына арналған Жітіқара қаласының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
5. 2021 жылға арналған Жітіқара қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) шағын және орта бизнес субъектілері үшін салықтық жүктемені төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге.
6. 2021 жылға арналған Жітіқара қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Ақсұлу Ақын көшесінен 6-шағын аудандағы № 70 үйге дейінгі шекараларда Шокана Уалиханова, Ибрая Алтынсарина, Ахмета Байтурсинова көшелері бойына тротуарды жайластыруға;

О бюджетах города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 января 2021 года № 467. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2021 года № 9706. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Житикара на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 602 143,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 105 685,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 451,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 493 007,8 тысяч тенге;
2) затраты – 636 660,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 516,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 516,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету города Житикара на 2021 год, предусмотрен в сумме 57 997,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета города Житикара в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете города Житикара, не подлежащих секвестру не установлен.
5. Учесть, что в бюджете города Житикара на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса.
6. Учесть, что в бюджете города Житикара на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) устройство тротуара по улицам Шокана Уалиханова, Ибрая Алтынсарина, Ахмета Байтурсинова, в границах от улицы Аксулу Акын до микрорайона 6 дома № 70;

2) В.И. Ленина көшесінен "Абатик" дүкеніне дейінгі шекараларда Шокана Уалиханова көшесі бойына төсемтастан тротуарды жайластыруға;
3) Жітіқара қаласының аумағында спорт алаңдарын жасауға және орнатуға;
4) Жітіқара қаласының аумағында балалар ойын алаңдарын жасауға және орнатуға;
5) спорт құрылысын жасауға және орнатуға;
6) Досқали Асымбаев көшесі, 51 мекенжайы бойынша орналасқан әкімшілік ғимаратты ағымдағы жөндеуге;
7) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі);
8) Жітіқара қаласы көшелерінің көше жарығын ағымдағы жөндеу.
9) қаланы мерекелерге безендіру;
10) Жітіқара қаласы, В.И.Ленина көшесі, 108/1-құрылыс мекенжайында орналасқан әкімшілік ғимаратты техникалық тексеру;
11) ғимараттың бір бөлігін беру бойынша құжаттарды ресімдеу қызметі;
12) Жітіқара қаласының көшелерін жарықтандыру;
13) Жітіқара қаласы Зинатулла Зулхаиров көшесі бойындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу;
14) Жітіқара қаласы Дружба шағын ауданындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу;
15) Жітіқара қаласының орталық саябағы аумағындағы көлді толтыру жөніндегі қызметтер;
16) 11 шағын ауданда № 4, 5, 6, 8 үйлердің ауласындағы автокөлік орын тұрағын ағымдағы жөндеу;
17) № 10 дүкенінен Хажыкея Жакупова көшесіне дейінгі шекарада 4 шағын ауданда № 29, 30, 33, 35, 36 үйлердің бойындағы кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеу;
18) Ахмета Байтурсинова көшесіне шығумен 7 шағын ауданда № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 үйлердің бойындағы кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеу;
19) Шокана Уалиханова көшесіне шығумен 11 шағын ауданда № 27, 28, 29, 30 үйлердің ауласындағы кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеу;
20) Оксана дүкенінен 11 шағын ауданның № 5 үйіне дейінгі кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеу;
21) кварталішілік өткелдерді ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар мен материалдардың сапасын сараптау;
22) кварталішілік өткелдерді ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстарды жүргізу кезіндегі техникалық қадағалау;
23) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізу;
24) Жітіқара қаласы, Досқали Асымбаев көшесі, 51 мекенжайында орналасқан әкімшілік ғимарат үшін, мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін (бейімдену) пандустарды орнату жөніндегі жұмыстар;
25) автокөліктерге арналған іргелес орын тұрақтарымен Ибрая Алтынсарина көшесінен "Дружба-97" ЖШС-қа дейін 11-шағын аудандағы кварталішілік өткелге тротуар салу жөніндегі жұмыстар;
26) Жітіқара қаласының аумағында Тәуелсіздік аллеясын орнату жөніндегі жұмыстар;
27) арт-объектісін дайындау және орнату жөніндегі жұмыстар;
28) Жітіқара қаласының көшелерін қысқы ұстау;

2) устройство тротуара из брусчатки по улице Шокана Уалиханова в границах от улицы В.И. Ленина до магазина "Абатик";
3) изготовление и установка спортивных площадок на территории города Житикары;
4) изготовление и установка детских игровых площадок на территории города Житикары;
5) изготовление и установка спортивного сооружения;
6) текущий ремонт административного здания, расположенного по адресу улица Доскали Асымбаева, 51;
7) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021);
8) текущий ремонт уличного освещения по улицам города Житикары;
9) оформление города к праздникам;
10) техническое обследование административного здания расположенного по адресу: город Житикара, улица В.И.Ленина, строение 108/1;
11) услуга по оформлению документов по передаче части здания;
12) освещение улиц города Житикары;
13) текущий ремонт уличного освещения по улице Зинатуллы Зулхаирова города Житикары;
14) текущий ремонт уличного освещения в микрорайоне Дружба города Житикары;
15) услуги по заполнению озера на территории центрального сквера города Житикары;
16) текущий ремонт автомобильной парковки в 11 микрорайоне двор домов № 4, 5, 6, 8;
17) текущий ремонт внутриквартального проезда в 4 микрорайоне вдоль домов № 29, 30, 33, 35, 36, в границах от магазина № 10 до улицы Хажыкея Жакупова;
18) текущий ремонт внутриквартального проезда в 7 микрорайоне вдоль домов № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 с выездами на улицу Ахмета Байтурсинова;
19) текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне двор домов № 27, 28, 29, 30 с выездом на улицу Шокана Уалиханова;
20) текущий ремонт внутриквартального проезда от магазина Оксана до дома № 5, 11 микрорайона;
21) экспертиза качества работ и материалов по текущему ремонту внутриквартальных проездов;
22) технический надзор при проведении работ по текущему ремонту внутриквартальных проездов;
23) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
24) работы по установке пандусов для людей с ограниченными возможностями (адаптация), для административного здания, расположенного по адресу: город Житикара, улица Доскали Асымбаева, 51;
25) работы по укладке тротуара внутриквартального проезда в 11 микрорайоне от улицы Ибрая Алтынсарина до ТОО "Дружба-97" с прилегающими парковками для автомобилей;
26) работы по устройству аллеи Независимости на территории города Житикары;
27) работы по изготовлению и установке арт-объекта;
28) зимнее содержание улиц города Житикары;

29) жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу;
30) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жою, полигонда жинау және сақтау;
31) Жітіқара қаласында автомобиль жолдарын орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеу;
32) Жібек жолы көшесіне шығумен 11 шағын ауданда № 4, 5, 6, 8 үйлердің ауласындағы кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеу;
33) шағын және орта бизнес субъектілері үшін салықтық жүктемені төмендетуге байланысты шығындарды өтеу.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.03.2021 № 15 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.11.2021 № 81 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі)шешімдерімен.
7. Аққарға ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 259,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 415,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 844,9 мың теңге;
2) шығындар – 15 438,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -179,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 179,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Аққарға ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 12 124,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2021 жылға арналған Аққарға ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
10. Кезекті қаржы жылына арналған Аққарға ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
10-1. 2021 жылға арналған Аққарға ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) Аққарға ауылының көшелерін жарықтандыруға.
Ескерту. Шешім 10-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Забелов ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

29) содержание мест захоронений и погребение безродных;
30) ликвидация несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
31) разработка технической документации на средний ремонт автомобильных дорог в городе Житикара;
32) текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне двор домов № 4, 5, 6, 8 с выездом на улицу Жибек жолы;
33) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.03.2021 № 15 (вводится в действие с 01.01.2021); от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить бюджет села Аккарга на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 259,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 415,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 844,9 тысячи тенге;
2) затраты – 15 438,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -179,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 179,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Аккарга на 2021 год, предусмотрен в сумме 12 124,0 тысячи тенге.
9. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Аккарга в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
10. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Аккарга, не подлежащих секвестру не установлен.
10-1. Учесть, что в бюджете села Аккарга на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) освещение улиц села Аккарга.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить бюджет села Забеловка на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:

1) кірістер – 111 543,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 110 361,2 мың теңге;
2) шығындар – 112 319,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -776,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 776,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Забелов ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 13 067,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. 2021 жылға арналған Забелов ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
14. Кезекті қаржы жылына арналған Забелов ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
15. 2021 жылға арналған Забелов ауылының бюджетінде Забелов ауылының жол жабынын орташа жөндеу бойынша 2021-2022 жылдарға арналған "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан және облыстық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
15-1. 2021 жылға арналған Забелов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) "Адалдық аланы" тұжырымдамасының бірыңғай брендбугін пайдалана отырып, "open spaсe" қағидаты бойынша сервистік әкімдіктер ашу шеңберінде қызметтік үй-жайларға ағымдағы жөндеуге;
2) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
3) Забелов ауылының көшелерін жарықтандыруға;
4) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға, полигонда жинауға және сақтауға;
5) Забелов ауылының көшелерін жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге.
Ескерту. Шешім 15-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.03.2021 № 15 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Милютин ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 111 543,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 182,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 110 361,2 тысяча тенге;
2) затраты – 112 319,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -776,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 776,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Забеловка на 2021 год, предусмотрен в сумме 13 067,0 тысяч тенге.
13. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Забеловка в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
14. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Забеловка, не подлежащих секвестру не установлен.
15. Учесть, что в бюджете села Забеловка на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, полученные из Национального фонда Республики Казахстан и областного бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на 2021-2022 годы, по среднему ремонту дорожного покрытия села Забеловка.
15-1. Учесть, что в бюджете села Забеловка на 2021 год предусмотрены целевые трансферты, полученные из районного бюджета, в том числе на:
1) текущий ремонт служебных помещений, в рамках открытия сервисных акиматов по принципу "open space", с использованием единого брендбука концепции "Адалдық алаңы";
2) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
3) освещение улиц села Забеловка;
4) ликвидацию несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
5) текущий ремонт уличного освещения по улицам села Забеловка.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.03.2021 № 15 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Утвердить бюджет села Милютинка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:

1) кірістер – 17 116,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 898,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 218,3 мың теңге;
2) шығындар – 17 804,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -688,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 688,0 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Милютин ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11 528,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
18. 2021 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
19. Кезекті қаржы жылына арналған Милютин ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
19-1. 2021 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) Милютин ауылының көшелерін жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге.
Ескерту. Шешім 19-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Пригородный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 334,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 465,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 86,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 109 783,9 мың теңге;
2) шығындар – 113 974,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 640,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 640,0 мың теңге.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

1) доходы – 17 116,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 898,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 218,3 тысяч тенге;
2) затраты – 17 804,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -688,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 688,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Милютинка на 2021 год, предусмотрен в сумме 11 528,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Милютинка в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Милютинка, не подлежащих секвестру не установлен.
19-1. Учесть, что в бюджете села Милютинка на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) текущий ремонт уличного освещения по улицам села Милютинка.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Утвердить бюджет села Пригородное на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 112 334,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 465,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 86,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 109 783,9 тысячи тенге;
2) затраты – 113 974,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 640,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 640,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).

21. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Пригородный ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 21 264,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
22. 2021 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
23. Кезекті қаржы жылына арналған Пригородный ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
23-1. 2021 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінде 2021-2022 жылдарға арналған "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, Пригородный ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан және облыстық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 23-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
23-2. 2021 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға, полигонда жинауға және сақтауға;
3) кентішілік жолдарды орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге;
4) Пригородный ауылын абаттандыруға.
Ескерту. Шешім 23-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. Приречный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 927,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 799,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 128,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 890,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -963,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 963,2 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Приречный ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 9 627,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

21. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Пригородное на 2021 год, предусмотрен в сумме 21 264,0 тысячи тенге.
22. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Пригородное в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
23. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Пригородное, не подлежащих секвестру не установлен.
23-1. Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, полученные из Национального фонда Республики Казахстан и областного бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на 2021-2022 годы, по среднему ремонту внутрипоселковых дорог села Пригородное.
Сноска. Решение дополнено пунктом 23-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
23-2. Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) ликвидацию несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
3) разработку технической документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог;
4) благоустройство села Пригородное.
Сноска. Решение дополнено пунктом 23-2 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Утвердить бюджет села Приречное на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 927,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 799,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 128,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 890,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -963,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 963,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 24 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
25. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Приречное на 2021 год, предусмотрен в сумме 9 627,0 тысяч тенге.

26. 2021 жылға арналған Приречный ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
27. Кезекті қаржы жылына арналған Приречный ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
27-1. 2021 жылға арналған Приречный ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) Приречный ауылының көшелерін жарықтандыруға;
3) Приречный ауылының көшелерін жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге;
4) Приречный ауылының жолдарын орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге.
Ескерту. Шешім 27-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. Степной ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 973,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 971,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 002,6 мың теңге;
2) шығындар – 16 135,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162,0 мың теңге.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
29. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Степной ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11 409,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
30. 2021 жылға арналған Степной ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
31. Кезекті қаржы жылына арналған Степной ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
31-1. 2021 жылға арналған Степной ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге.
Ескерту. Шешім 31-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

26. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Приречное в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
27. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Приречное, не подлежащих секвестру не установлен.
27-1. Учесть, что в бюджете села Приречное на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) освещение улиц села Приречное;
3) текущий ремонт уличного освещения по улицам села Приречное;
4) разработку технической документации на средний ремонт дорог села Приречное.
Сноска. Решение дополнено пунктом 27-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
28. Утвердить бюджет села Степное на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 973,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 971,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 002,6 тысячи тенге;
2) затраты – 16 135,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -162,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 28 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
29. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Степное на 2021 год, предусмотрен в сумме 11 409,0 тысяч тенге.
30. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Степное в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
31. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Степное, не подлежащих секвестру не установлен.
31-1. Учесть, что в бюджете села Степное на 2021 год предусмотрен целевой трансферт из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 31-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).

32. Чайковский ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 452,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 688,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 764,7 мың теңге;
2) шығындар – 17 837,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -385,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 385,0 мың теңге.
Ескерту. 32-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
33. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Чайковский ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11 966,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
34. 2021 жылға арналған Чайковский ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
35. Кезекті қаржы жылына арналған Чайковский ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
35-1. 2021 жылға арналған Чайковский ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға, полигонда жинауға және сақтауға;
3) өзге де ағымдағы шығыстарды өтеуге;
4) Чайковский ауылының көшелерін қысқы ұстауға.
Ескерту. Шешім 35-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
36. Ырсай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 224,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 988,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 236,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 652,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

32. Утвердить бюджет села Чайковское на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 17 452,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 688,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 764,7 тысячи тенге;
2) затраты – 17 837,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -385,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 32 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
33. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Чайковское на 2021 год, предусмотрен в сумме 11 966,0 тысяч тенге.
34. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Чайковское в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
35. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Чайковское, не подлежащих секвестру не установлен.
35-1. Учесть, что в бюджете села Чайковское на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) ликвидацию несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
3) возмещение прочих текущих расходов;
4) зимнее содержание улиц села Чайковское.
Сноска. Решение дополнено пунктом 35-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
36. Утвердить бюджет села Ырсай на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 18 224,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 988,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 236,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 652,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -428,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428,0 мың теңге.
Ескерту. 36-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
37. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Ырсай ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11 948,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
38. 2021 жылға арналған Ырсай ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
39. Кезекті қаржы жылына арналған Ырсай ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
39-1. 2021 жылға арналған Ырсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға, полигонда жинауға және сақтауға;
3) Ырсай ауылын абаттандыруға;
4) өзге де ағымдағы шығыстарды өтеуге.
Ескерту. Шешім 39-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. Большевик ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 514,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 656,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 855,5 мың теңге;
2) шығындар – 37 298,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -784,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 784,0 мың теңге.
Ескерту. 40-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
41. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Большевик ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 17 876,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
42. 2021 жылға арналған Большевик ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
43. Кезекті қаржы жылына арналған Большевик ауылдық округінің бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -428,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 36 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
37. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Ырсай на 2021 год, предусмотрен в сумме 11 948,0 тысяч тенге.
38. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Ырсай в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
39. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Ырсай, не подлежащих секвестру не установлен.
39-1. Учесть, что в бюджете села Ырсай на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) ликвидацию несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
3) благоустройство села Ырсай;
4) возмещение прочих текущих расходов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 39-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
40. Утвердить бюджет Большевистского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 36 514,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 656,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 855,5 тысяч тенге;
2) затраты – 37 298,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -784,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 784,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 40 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
41. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Большевистского сельского округа на 2021 год, предусмотрен в сумме 17 876,0 тысяч тенге.
42. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета Большевистского сельского округа в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
43. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Большевистского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.

43-1. 2021 жылға арналған Большевик ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің Қосақан ауылының су құбырына ағымдағы жөндеуге;
2) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
3) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға, полигонда жинауға және сақтауға;
4) өзге де ағымдағы шығыстарды өтеуге.
Ескерту. Шешім 43-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.03.2021 № 15 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
44. Мүктікөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 683,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 687,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 996,7 мың теңге;
2) шығындар – 23 274,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -591,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 591,0 мың теңге.
Ескерту. 44-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
45. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Мүктікөл ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 14 814,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
46. 2021 жылға арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
47. Кезекті қаржы жылына арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
47-1. 2021 жылға арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Жітіқара ауданының Мүктікөл ауылдық округі әкімі аппаратының штаттан тыс қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуге;
2) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге.
Ескерту. Шешім 47-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.03.2021 № 15 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

43-1. Учесть, что в бюджете Большевистского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты, полученные из районного бюджета, в том числе на:
1) текущий ремонт водопровода села Кусакан Большевистского сельского округа Житикаринского района;
2) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
3) ликвидацию несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
4) возмещение прочих текущих расходов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 43-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.03.2021 № 15 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
44. Утвердить бюджет Муктикольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 22 683,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 687,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 996,7 тысяч тенге;
2) затраты – 23 274,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -591,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 591,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 44 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
45. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Муктикольского сельского округа на 2021 год, предусмотрен в сумме 14 814,0 тысяч тенге.
46. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета Муктикольского сельского округа в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
47. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Муктикольского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
47-1. Учесть, что в бюджете Муктикольского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты, полученные из районного бюджета, в том числе на:
1) оплату труда внештатных работников аппарата акима Муктикольского сельского округа Житикаринского района;
2) внедрение новой оплаты труда государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 47-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.03.2021 № 15 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).

48. Тоқтаров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 083,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 004,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 079,6 мың теңге;
2) шығындар – 16 553,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -470,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 470,0 мың теңге.
Ескерту. 48-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
49. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Тоқтаров ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11 048,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
50. 2021 жылға арналған Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
51. Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
51-1. 2021 жылға арналған Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;

48. Утвердить бюджет Тохтаровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 16 083,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 004,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 079,6 тысяч тенге;
2) затраты – 16 553,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -470,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 470,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 48 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
49. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Тохтаровского сельского округа на 2021 год, предусмотрен в сумме 11 048,0 тысяч тенге.
50. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета Тохтаровского сельского округа в районный бюджет на 2021 год составляет 0,0 тысяч тенге.
51. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Тохтаровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
51-1. Учесть, что в бюджете Тохтаровского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;

2) өзге де ағымдағы шығыстарды өтеуге.
Ескерту. Шешім 51-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 81 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
52. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2021 жылғы 5 қаңтардағы
№ 467 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2021 жылға арналған бюджеті

2) возмещение прочих текущих расходов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 51-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11.11.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
52. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 января 2021 года
№ 467
Бюджет города Житикара Житикаринского района на 2021 год