Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 5 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 9717 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69-баптарына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" мемлекеттік мекемесіне "Солтүстік Қазақстан - Актөбе облысы" (әуе желісі - 500 киловольт Жітіқара - Өлке) объектісі бойынша өңіраралық электр таратудың желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында Жітіқара ауданы Пригородный ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,1820 гектар және Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің аумағында орналасқан жалпы алаңы 2,4547 гектар жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпке сәйкес "Жітіқара ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі қамтамасыз етсін:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі А. Ибраев

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 13 января 2021 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2021 года № 9717
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Министерство энергетики Республики Казахстан" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации межрегиональной линии электропередач "Северный Казахстан - Актюбинская область" (воздушная линия - 500 киловольт Житикара - Ульке) на земельные участки общей площадью 0,1820 гектар, расположенные на территории села Пригородное Житикаринского района и общей площадью 2,4547 гектар, расположенные на территории Тохтаровского сельского округа Житикаринского района.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района А. Ибраев