Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 458 "Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 14 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 наурызда № 9804 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 458 шешіміне (2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9674 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 066 873,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 140 073,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22 907,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 981,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 1 893 912,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 095 092,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 308,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 62 804,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 496,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 24 461,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -108 988,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 108 988,3 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 91 671,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Алашбаев
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 458 "О районном бюджете Житикаринского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 марта 2021 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 марта 2021 года № 9804
В соответствии со статьями 104, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 458 (опубликовано 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9674) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 5 066 873,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 140 073,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 22 907,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 981,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1 893 912,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 095 092,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 308,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 62 804,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 496,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 24 461,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -108 988,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 108 988,3 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2021 год в сумме 91 671,3 тысяча тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Н. Алашбаев
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата