Мәслихаттың 2017 жылғы 31 қазандағы № 154 "Жітіқара ауданы сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 64 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қыркүйекте № 24358 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 31 қазандағы № 154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7314 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев

О признании утратившим силу решения маслихата от 31 октября 2017 года № 154 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Житикаринскому району"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10 сентября 2021 года № 64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2021 года № 24358
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Житикаринскому району" от 31 октября 2017 года № 154 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7314).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев