Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 наурыздағы № 78 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 261 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 желтоқсанда № 25518 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жітіқара ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 наурыздағы № 78 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6952 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жітіқара ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі Н. Утегенов

О признании утратившим силу постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 15 марта 2017 года № 78 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 24 ноября 2021 года № 261. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2021 года № 25518
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Житикаринского района Костанайской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 15 марта 2017 года № 78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6952).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Житикаринского района Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района Н. Утегенов