Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 411 "Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2021 жылғы 2 қыркүйектегі № 61 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24267 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 411 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9677 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 826 807,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 097 110,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 467,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8 170,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 718 060,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 853 186,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 70 534,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттік кредиттер – 87 510,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 16 976,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58 469,5 мың теңге, оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 58 969,5 мың теңге; мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -155 382, 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 155 382,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 9068,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 411 "О районном бюджете Камыстинского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 2 сентября 2021 года № 61. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24267. Прекращено действие в связи с истечением срока
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 411 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9677) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 826 807,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 097 110,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 467,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 170,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 718 060,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 853 186,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 534,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 510,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 976,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58 469,5 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 58 969,5 тысяч тенге; поступление от продажи финансовых активов государства – 500,0 тысяч тенге
5) дефицит (профицит) бюджета – - 155 382,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 155 382,3 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2021 год в сумме 9068,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.