Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 562 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 9719 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 790 783,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 373,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 755 410,6 мың теңге;
2) шығындар – 824 474,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33 691,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 691,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 62 136,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
2-1. 2021 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетінде облыстық бюджеттен қаражат түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға";
2) көшелерді орташа жөндеуге.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 22.02.2021 № 18 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Белоглин ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 376,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 081,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 73 295,0 мың теңге;
2) шығындар – 76 300,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 924,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 924,7 мың теңге.

О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 562. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2021 года № 9719. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 790 783,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 373,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 755 410,6 тысяч тенге;
2) затраты – 824 474,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33 691,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 691,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 62 136,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык на 2021 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
1) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
2) на средний ремонт улиц.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 22.02.2021 № 18 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 376,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 081,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 73 295,0 тысяч тенге;
2) затраты – 76 300,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 924,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 924,7 тысячи тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Белоглин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 312,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Бозкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 747,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 816,0 мың теңге;
трансфертте түсімі бойынша – 22 931,8 мың теңге;
2) шығындар – 30 424,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 676,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 676,5 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 888,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Бөрлі ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 437,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 620,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 817,9 мың теңге;
2) шығындар – 29 185,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 747,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 747,8 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған Бөрлі ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 829,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Лесное ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 907,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 677,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 230,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 427,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете Белоглинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 14 312,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Боскольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 747,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 816,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 931,8 тысяча тенге;
2) затраты – 30 424,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 676,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 676,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Боскольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 14 888,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 437,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 620,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 817,9 тысяч тенге;
2) затраты – 29 185,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 747,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 747,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете Бурлинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 16 829,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет села Лесное на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 907,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 677,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 230,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 427,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -520,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 520,9 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Лесное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 066,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Михайлов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 343,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 619,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 724,8 мың теңге;
2) шығындар – 22 171,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 828,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 828,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 317,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Новотроицк ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 667,5 мың теңге, оның ішінде:
салық тықтүсімдер бойынша – 2 476,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 191,5 мың теңге;
2) шығындар – 29 178,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 510,6 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 510,6 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2021 жылға арналған Новотроицк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 028,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Победа ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 077,0 мың теңге, оның ішінде:
салық тықтүсімдер бойынша – 171,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 906,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -520,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 520,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете села Лесное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 10 066,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 343,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 619,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 724,8 тысячи тенге;
2) затраты – 22 171,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 828,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 828,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 317,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 667,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 476,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 191,5 тысяча тенге;
2) затраты – 29 178,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 510,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 510,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете Новотроицкого сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 16 028,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Победа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 077,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 171,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 16 906,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 17 280,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -203,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 203,7 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2021 жылға арналған Победа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 936,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Өрнек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 987,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 977,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 010,2 мың теңге;
2) шығындар – 25 917,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -930,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 930,7 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2021 жылға арналған Өрнек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 020,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Қособа ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 299,2 мың теңге, оның ішінде:
салық тықтүсімдер бойынша – 1 614,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 685,2 мың теңге;
2) шығындар – 23 919,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 620,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 620,4 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2021 жылға арналған Қособа ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 277,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Смирнов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

2) затраты – 17 280,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -203,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 203,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджете села Победа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 936,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 987,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 977,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 010,2 тысяч тенге;
2) затраты – 25 917,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -930,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 930,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, что в бюджете Урнекского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 020,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 299,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 614,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 685,2 тысяч тенге;
2) затраты – 23 919,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 620,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 620,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Учесть, что в бюджете Кособинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 14 277,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 27 025,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 295,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 730,3 мың теңге;
2) шығындар – 28 719,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 694,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 694,2 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2021 жылға арналған Смирнов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 937,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Станционный ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 788,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 025,0 мың теңге;
трансферттер түсім ібойынша – 110 763,3 мың теңге;
2) шығындар – 114 612,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 824,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 824,3 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2021 жылға арналған Станционный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 604,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Тоғызақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 329,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 672,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 110 657,6 мың теңге;
2) шығындар – 120 424,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 094,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 094,9 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2021 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 444,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

1) доходы – 27 025,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 295,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 730,3 тысяч тенге;
2) затраты – 28 719,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 694,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 694,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Учесть, что в бюджете Смирновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 18 937,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 788,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 025,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 110 763,3 тысячи тенге;
2) затраты – 114 612,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 824,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 824,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Учесть, что в бюджете Станционного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 604,0 тысячи тенге.
25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 329,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 672,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 110 657,6 тысяч тенге;
2) затраты – 120 424,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 094,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 094,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 08.12.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
26. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 21 444,0 тысячи тенге.

26-1. 2021 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде көшелерді орташа жөндеуге облыстық бюджеттен қаражат түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 26-1-тармақпен толықтырылды – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 22.02.2021 № 18 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Лысоченко
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Г. Балбаева
Қарабалық аудандық
мәслихатының

26-1. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета на средний ремонт улиц.
Сноска. Решение дополнено пунктом 26-1 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 22.02.2021 № 18 (вводится в действие с 01.01.2021).
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Лысоченко
Исполняющая обязанности секретаря районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата