Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 557 "Қарабалық ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2021 жылғы 17 ақпандағы № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 9775 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106-бабтарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 557 "Қарабалық ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9688 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 359 258,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 333 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 389,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9 321,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 001 622,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 516 265,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 90 940,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 135 640,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 44 700 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 80 800,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 80 800,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -328 747,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 328 747,0 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудан бюджетінен 437,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
оның ішінде республикалық бюджеттен 433,8 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 4,0 мың теңге сомасында бөлінген трансферттерді қайтару.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға арналған нысаналы трансферт;
2) жылу-энергетикалық жүйені дамытуға арналған нысаналы трансферт;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 557 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 17 февраля 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 февраля 2021 года № 9775. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 557 (опубликовано 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативых правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9688) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 359 258,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 333 926,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 389,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 321,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3 001 622,2 тысячи тенге;
2) затраты – 4 516 265,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 90 940,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 135 640,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 700,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 80 800,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 80 800,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 328 747,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 328 747,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрен возврат целевых трансфертов из бюджета района в сумме 437,8 тысяч тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 433,8 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 4,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
1) целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
2) целевого трансферта на развитие теплоэнергетической системы;

3) мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту;
4) газ тасымалдау жүйесін дамыту;
5) Қарабалық ауданы әкімдігінің "Жылу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту;
6) "Ауыл - Ел бесігі" жобасын іске асыру шеңберінде Қарабалық ауданы Тоғызақ ауылының Мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеуге жобалық – сметалық құжаттамасын әзірлеуге.".
мынадай мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға облыстық бюджеттен қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрайымы Р. Кушекбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық
аудандық мәслихатының

3) развитие объектов государственных органов;
4) развитие газотранспортной системы;
5) увеличение уставного капитала коммунального государственного предприятия "Жылу" акимата Карабалыкского района;
6) на разработку проектно-сметной документации в рамках реализации проекта "Ауыл - Ел бесігі" капитальный ремонт здания Дома культуры села Тогузак Карабалыкского района.".
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной сессии Р. Кушекбаева
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата